عملیات شهادت طلبانه جدید قدس - حمله به عمق امنیتی رژیم صهیونیستی

سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که از وقوع این عملیات شوکه شده اند در حال بررسی این موضوع هستند. آنچه که برای سرویس های اطلاعاتی جای سوال دارد این است که مجری عملیات چگونه از مناطق فلسطینی نشین وارد این منطقه صهیونیستی نشین شده و اقدام به عملیات تیراندازی نموده که طی آن تاکنون سه نفر به قتل رسیده اند.

در جدید ترین عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی که صبح امروز در قدس اشغالی انجام شد، سه نظامی صهیونیستی به هلاکت رسیدند و دو نظامی دیگر به شدت زخمی شدند.
   به گزارش سایت بیداری اسلامی  به نقل از تلویزیون المیادین سه نظامی صهیونیست در عملیاتی شهادت طلبانه که از سوی فلسطینی ها در منطقه هارادار در اطراف شهر قدس انجام شد، به هلاکت رسیدند.
 در این عملیات همچنین دو نظامی صهیونیست به شدت زخمی شدند.
    رسانه های گروهی اسراییل از شهادت مجری عملیات که جوان فلسطینی و اهل منطقه ای از کرانه باختری رود اردن در فلسطین بوده است، خبر دادند.
 
 سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که از وقوع این عملیات شوکه شده اند در حال بررسی این موضوع هستند. آنچه که برای سرویس های اطلاعاتی جای سوال دارد این است که مجری عملیات چگونه از مناطق فلسطینی نشین وارد این منطقه صهیونیستی نشین شده و اقدام به عملیات تیراندازی نموده که طی آن تاکنون سه نفر به قتل رسیده اند.
    پس از  این عملیات شهادت طلبانه، گروهای فلسطینی در پیام های جداگانه ای آن را تبریک گفتند و بر ادامه انتفاضه تا رهایی سرزمین فلسطین تاکید کردند.
 
   جزییات عملیات استشهادی صبح امروز قدس از زبان روزنامه ها آرتض
 
روزنامه ها آرتص از جزئیات این خبر نوشت: مجری عملیات در حالی که اسلحه در اختیار داشت از طریق روستای بدوی مجاور منطقه هار ادار و زمانی که کارگران وارد منطقه می شدند به داخل نفوذ کرد و به سوی نیروهای امنیتی اتش گشود.مجری عملیات به هنگام تیراندازی فریاد «الله اکبر الله اکبر » سر می داد.
 
جزییات عملیات استشهادی صبح امروز قدس از زبان رسانه های دیگر اسرائیلی
 
در عملیات صبح امروز سه شنبه یک جوان فلسطینی اهل روستای بیت سوریک در کرانه باختری در منطقه صهیونیست نشین هارادار در اطراف قدس سه نظامی صهیونیست کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند. به دستور مقامات منزل مجری عملیات شهادت طلبانه صبح امروز در منطقه صهیونیست نشین هار ادار در قدس منهدم شد.
 
   واکنش جنبش حماس به عملیات شهادت طلبانه صبح امروز
 
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به عملیات شهادت طلبانه صبح امروز در منطقه صهیونیست نشین هارادار در قدس اعلام کرد که این عملیات در چارچوب عملیات های انتفاضه قدس بوده است. حماس اعلام کرد این عملیات نشان داد که جوانان انتفاضه به قیام خود تا آزادی کامل سرزمین فلسطین و رهایی ملت خود ادامه خواهند داد.
 
   واکنش کمیته های مقاومت فلسطینی به عملیات شهادت طلبانه در قدس
 
کمیته های مقاومت فلسطینی انجام این عملیات شهادت طلبانه را تبریک گفت و اعلام کرد که عملیات شهادت طلبانه صبح امروز تاکیدی است براینکه ملت ما بر گزینه مقاومت برای آزادی فلسطین پایبند است. این کمیته همچنین این عملیات را پاسخی طبیعی به جنایات دشمن دانست.
 
   واکنش جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات صبح امروز قدس
 
داوود شهاب مسئول کمیته اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی گفت که این عملیات نشان داد که وجدان ملت فلسطین برای آرمان فلسطین بیدار است. وی تاکید کرد عملیات قدس به همه جهانیان اعلام می کند که ما حتی از یک وجب از خاک خود نخواهیم گذشت و صهیونیستها را در خاک خود تحمل نخواهیم کرد. این عملیات پاسخ طبیعی به توهین های صهیونیست ها علیه مسجد الاقصی است .
 شهاب همچنین افزود: پیام این عملیات آن بود که رویاپردازی هایتان را متوقف کنید وگرنه گلوله هایمان شما را در همه وقت و در هرجای از کوچه ها و خیابانهای فلسطین خصوصا قدس دنبال خواهد کرد.
 
 
نظرات کاربران