اجلاس جهانی «محبان اهل بیت و مسئله تکفیری‌ها» یکم و دوم آذرماه در تهران برگزار می‌شود

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه این اجلاس یکم و دوم آذرماه سال‌جاری در تهران برگزار می‌شود، گفت: در این اجلاس بیش از 500 نفر از علمای سنی و شیعه از 94 کشور دعوت شده‌اند و این اجلاس در نوع خود به این شکل گسترده در ایران بی‌نظیر است.

خبرنگار بیداری اسلامی : دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه این اجلاس یکم و دوم آذرماه سال‌جاری در تهران برگزار می‌شود، گفت: در این اجلاس بیش از 500 نفر از علمای سنی و شیعه از 94 کشور دعوت شده‌اند و این اجلاس در نوع خود به این شکل گسترده در ایران بی‌نظیر است.
 
علی‌اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی صبح امروز در نشست خبری «اجلاس جهانی محبان اهل بیت و مسئله تکفیری‌ها» با بیان اینکه این اجلاس یکم و دوم آذرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، گفت: در این اجلاس بیش از 500 نفر از علمای سنی و شیعه از 94 کشور دعوت شدند و 250 نفر از علمای شیعه و سنی داخل کشور دعوت خواهد شد که این اجلاس در نوع خود به این شکل گسترده در ایران بی‌نظیر است.
 دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: مقابله با تکفیری‌ها یکی از موضوعات این نشست است و در این اجلاس کمیته های مختلف تشکیل و تحولات منطقه بررسی خواهد شد.
نظرات کاربران