همایش "طلوع حقیقت برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، در سالروز صدور نامه‌های رهبر معظم انقلاب به جوانان در کشورهای غربی همایش طلوع حقیقت با حضور شخصیت‌ها و فرهیختگان و حجت‌الاسلام والمسلمین گلپایگانی، محمدجواد ظریف و علی‌اکبر ولایتی برگزار شد.

همایش "طلوع حقیقت" با حضور شخصیت‌ها و فرهیختگان و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین گلپایگانی، محمدجواد ظریف و علی‌اکبر ولایتی آغاز شد.
 
به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، در سالروز صدور نامه‌های رهبر معظم انقلاب به جوانان در کشورهای غربی همایش "طلوع حقیقت" با حضور شخصیت‌ها و فرهیختگان و حجت‌الاسلام والمسلمین گلپایگانی، محمدجواد ظریف و علی‌اکبر ولایتی برگزار شد.
 
 در این همایش که به‌همت مؤسسه انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و  نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای  و ستاد مردمی تبلیغ و نشر نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی مسئول دفتر مقام معظم رهبری، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و همچنین علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی سخنرانی کردند.
 
همچنین در این همایش، حمیدرضا مقدم‌فر مسئول ستاد مردمی نشر و تبلیغ نامه رهبر معظم انقلاب گزارشی از حرکت‌های مردمی انجام‌شده در فضای مجازی و در سطح میدانی در داخل و خارج از کشور راجع به این نامه‌ها ارائه کرد.

 

 

 

 
نظرات کاربران