سی ویکمین نشست تقریب مذاهب اسلامی در تهران + گزارش تصویری

در سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که با عنوان وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی برگزار خواهد شد، مهمانان و شرکت کنندگان این کنفرانس پیرامون موضوع آن به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی همزمان با هفته وحدت با حضور رئیس جمهور و جمعی از علمای برجسته جهان اسلام از صبح امروز (سه‌شنبه ۱۴ آذر) کار خود را آغاز کرد.
  همزمان با هفته وحدت با حضور بیش از ۲۲۰ شخصیت برجسته جهان اسلام و همچنین ۳۰۰ مهمان داخلی، سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با موضوع " وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی" آغاز شده است.
  در سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که با عنوان" وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی" برگزار خواهد شد، مهمانان و شرکت کنندگان این کنفرانس پیرامون موضوع آن به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
  در این کنفرانس ۶ کمیسیون تخصصی با عناوین "موقعیت کنونی جهان اسلام و راهکارهای فعال کردن مؤلفه‌های فرهنگ وتمدن ساز"،" ویژگی‌های تمدن نوین اسلامی و تمایز آن از غرب"، "طرح‌های احیاگران جهان اسلام جهت تمدن سازی نوین اسلامی"، "نقش خودباوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی"، "مساعی حمیده" و "تمدن نوین اسلامی به مثابه راهبرد وحدت اسلامی" برگزار می‌شود.
  همچنین در حاشیه این کنفرانس نشست " اتحادیه جهانی علمای مقاومت"، "اتحادیه جهانی سادات" و " اتحادیه جهانی زنان مسلمان" نیز برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 
نظرات کاربران