همه ماجراجویی های امریکا، اسراییل، انگلیس و سعودی ها در ایران سه روزه جمع شد

دبیرکل اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی: رسانه های مقاومت باید فلسطین را به اولویت جهان بشریت تبدیل کنند همه ماجراجویی های امریکا، اسراییل، انگلیس و سعودی ها در ایران سه روزه جمع شد

کریمیان در ادامه پیرامون تحولات اخیر ایران خطاب به نمایندگان رسانه های مقاومت گفت: خیلی نگران دروغ پردازیهای شبکه ای وابسته به استکبار جهانی نباشید اینها اساسشان برای دروغ پردازی شکل گرفته است. آنچه در داخل ایران اتفاق افتاده با انچه در رسانه ها اتفاق افتاده مغایرت دارد.
 
   به گزارش بیداری اسلامی بنقل از قدسنا در بیروت ، حجت الاسلام علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی در مراسم پایانی همایش «مسئولیت رسانه‌ها پس از تصمیم ترامپ» گفت: درابتدا پیروزی عای جبهه مقاومت در سوریه و عراق را تبریک میگپیم و به نظرم در برابر معامله قرن آمریکا اینها هم پیروزی های قرن نام دارد.
 
وی در ادامه بااشاره به سخنرانی های مسئولان رسانه ها در اجلاس بیروت گفت. چند نکته اساسی در سخنان همه مسئولان و کارشناسان مشترک بود ۱- سازش و سازش کنندگان به پایان راه رسیده اند۲- تنها راه باقی مانده برای فلسطینی ها مقاومت است و همه امت اسلامی باید به مقاومت بپیوندن و از آن حمایت کنند.
 
۳- آمریکا و اسراییل در ضعیف ترین وضعیت خود قرار دارند و این تصمیماتی که گرفته اند از روی قدرت آنان نیست بلکه از روی ضعف است.
 
۴-دشمنان اسلام همه تلاش خود را انجام دادند تا فلسطین  را به موضوع ثانوی تبدیل کنند و لذا همه وظیفه داریم آن را در اولویت  جهان بشریت تبدیل کنیم.
 
۵-تاکید بر حمایت از مقاومت و انتفاضه به عنوان تنها راه نجات ملت فلسطین است.
 
 
۶- ما به عنوان اصحاب رسانه باید به وظیفه خودمان عمل کتیم. در این خصوص باید همان استراتژی امام را پیشه کنیم که فرمودند هر کدام از مسلمانان اگر یک سطل اب بر روی اسراییل بریزند اسراییل راآب خواهد برد  بنابراین اگر هرکدام از ما یک رسانه باشیم  وخود را ملتزم کنیم هر روز یک خبر یا گزارش یا تصویر درباره فلسطبن منتشر کنیم توانمندی دنیای استکبار را از بین خواهیم برد.
 
 
کریمیان در ادامه پیرامون تحولات اخیر ایران نیز  خطاب به نمایندگان رسانه های مقاومت گفت: خیلی نگران دروغ پردازیهای شبکه ای وابسته به استکبار جهانی نباشید اینها اساسشان برای دروغ پردازی شکل گرفته است. آنچه در داخل ایران اتفاق افتاده با انچه در رسانه ها اتفاق افتاده  مغایرت دارد و میلیونها بار این اتفاقات بزرگ شده است. البته ماکاملا شاهد آن هستیم که آمریکایی ها انگلیسی ها و اسراییلی ها و سعودی ها همه تلاش خود را می کنند تا در درون ما رخنه کنند.
 
 وی افزود: ایرانی ها نسبت به مداخله جویی بیگانگان در امور کشور خود بسیار حساس هستند . این حرکت عمق مردمی نداشت. و مردم این جریان را همراهی نکردند. نکته دیگه اینکه این حرکت که ابتدا یک مطالبه گری اقتصادی بود ظرف سه روز تبدیل به یک حرکت امنیتی شد. تمام توان آمریکایی ها، اسراییلی ها انگلیسی ها و سعودی ها ظرف سه روز جمع شد. از همین اجلاس به آنها می گویم که جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت خواهد ماند و شاهد از بین رفتن یکپارچگی آمریکا خواهد بود. نکته دیگر اینکه این جبهه پایان اسراییل و پایان آل سعود را خواهد دید.
نظرات کاربران