مرحله جدیدی از مقاومت- راهپیمایی بازگشت بزرگ اشغالگران را در تنگنا قرار داد

راهپیمایی بازگشت بزرگ به تمام جهان این مسئله را مورد تاکید قرار داد که نمی‌توان از ملت فلسطین عبور کرد و آن را نادیده گرفت

رئیس کمیته هماهنگی بین المللی راهپیمایی بازگشت بزرگ که روز جمعه دهم فروردین با تاکید بر حق بازگشت ملت فلسطین به سرزمین اشغال شده‌شان در نوار غزه برگزار شد، تاکید کرد روز جمعه گذشته یک روز  تاریخی بود، زیرا مردم غزه حرف خود را زدند و نشان دادند تصمیم‌گیرنده‌اند.
 
به گزارش بیداری اسلامی «زاهر بیراوی» رئیس کمیته هماهنگی راهپیمایی بازگشت بزرگ تاکید کرد راهپیمایی بازگشت بزرگ این نکته را نشان داد که با وجود مانع تراشی و توطئه‌ها، مردم فلسطین همچنان به بازگشت و آزادسازی سرزمین خود و تشکیل کشور در خاک خود ایمان دارند.
 
وی با بیان اینکه تمام توطئه‌ها به صخره ایستادگی و مقاومت مردم غزه برخورد کرد و شکست خورد تاکید کرد :  راهپیمایی بازگشت بزرگ به تمام جهان این مسئله را مورد تاکید قرار داد که نمی‌توان از ملت فلسطین عبور کرد و آن را نادیده گرفت و هیچ طرفی در جهان نمی‌تواند به جای آنها تصمیم بگیرد.
    بیراوی افزود نوع جدیدی از جنبش مقاومت مردمی که مرحله جدیدی از مقاومت است، شکل گرفته است.
 وی با تاکید بر تداوم این جنبش مردمی تا لحظه تحقق کامل حق بازگشت اعلام کرد این گونه فعالیت‌ها، کسب دستاوردهای سیاسی آنی و زودگذر را دنبال نمی‌کند، بلکه اهداف استراتژیک را دنبال می‌کند.
 
 
نظرات کاربران