افزایش تعداد شهدا به ۶۱ نفر/شهادت دختربچه ۸ ماهه در شرق غزه

تا این لحظه ۶۱ شهروند فلسطینی در کشتار وحشیانه نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند و ۲۸۰۰ تن نیز زخمی شدند.

عضو بلندپایه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در واکنش به جنایات روز گذشته صهیونیستها علیه فلسطینیان در سالروز یوم النکبه گفت: قدس خط قرمز ما است و از همه توان خود برای حمایت از این مکان مقدس اسلامی استفاده خواهیم کرد.
   خلیل الحیه عضو بلند پایه حمای در کنفرانسی مطبوعاتی در اردوگاه العوده واقع در شرق غزه گفت: قدس خط قرمز ما است و در مسیر حمایت از این مکان مقدس همچنان با همه توان و از همه راه ها حرکت خواهیم کرد.
 
وی افزود: صبر مقاومت  و بویژه جنبش حماس و گردانهای عزالدین القسام شاخی نظامی ما بر جنایات اشغالگران علیه راهپیمایی مسالمت آمیز حق بازگشت زیاد طول نخواهد کشید.
 وی تاکید کرد:  ملت ما روز یوم النکبه راهپیمایی کردند تا تمامی پروژه های سازش و حل ناعادلانه قضیه فلسطین را ناکام گذارند و به محاصره غزه پایان دهند.
 الحیه تاکید کرد: خون شهدای ما لکه ننگ عادی سازی روابط با صهیونیستها و همچنین لکه ننگ سازش را شست و پاسخ محکمی به همه کسانی داد که تلاش می کنند تا اشغالگران صهیونیست بخشی از منطقه شوند.
 وی انتقال سفارت آمریکا به قدس را تجاوز در حق ملت فلسطین و سرزمین فلسطین توصیف کرد و گفت که این اقدام آمریکا جنایتی بر ضد انسانیت و ضد جهان است.
 این عضو بلند پایه حماس آمریکا را مسئول عواقب اقدام جنایتکارانه انتقال سفارت دانست.
 منابع وابسته به وزارت بهداشت غزه، بامداد امروز از افزایش شمار تلفات ناشی از حملات نظامیان رژیم اشغالگر علیه راهپیمایی حق بازگشت در فلسطین  به ۶۱شهید و بیش از 2770 زخمی، خبر دادند.
نظرات کاربران