تجمع مردمی در اعتراض به کشتار مردم فلسطین در برابر لانه جاسوسی آمریکا

جمعی از مردم با تجمع در مقابل و محوطه لانه جاسوسی سابق آمریکا، ضمن حمایت از مقاومت مردم فلسطین، اعتراض خود را به انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف اعلام کردند.

 جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردم  تهران از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز  با تجمع در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا، به انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی و همچنین جنایت صهیونیست ها در کشتار فلسطینان در راهپیمایی روز نکبت اعتراض کردند.
    در این تجمع حجت الاسلام پناهیان گفت: اسرائیل در ضعیف ترین شرایط تاریخی خود قرار دارد  و فقط کافیست به اشاره ای، پای خود را بر زمین بکوبیم. ملت ایران برای امریکا و اسرائیل ارزشی قائل نیستند که بخواهند نسبت به انها اقدامات فراگیری انجام دهند.
 وی افزود: متاسفانه انها به عده ای احمق در سطح منطقه دل بسته اند و به وسیله انها برنامه های خود را در سطح منطقه پیگیری می کنند.
 پناهیان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: برخی فکر میکنند ترامپ یک متغییر جدید د ر ساختار امریکا ایجاد کرده است، حال آنکه ترامپ نتیجه همین ساختار است. در واقع این ساختار به دلیل شکست های پی در پی است که از سوی نیروهای مقاومت در سطح منطقه دریافت کرده است ترامپ را به عنوان فردی که بتواند بازی را با شلوغ کاری های خود به گونه ای بهم بزند تا عمق و گستره ی شکست امریکا دیده نشود وارد میدان کرد. بنابراین ترامپ برایند تمام تاریخ استکبار جهانی است و ما اعلام میکنیم که با این مسخره بازی ها هم هیچ تغییری در روند نابودی امریکا و استکبار جهانی و اعیادی اش در منطقه رخ نخواهد داد.
نظرات کاربران