مصوبه سنای ایرلند برای ممنوعیت واردات محصولات شهرک های اسرائیلی

افشای ساخت پهپاد جدید رژیم صهیونیستی، واکنش خشمگینانه لیبرمن به مصوبه ضد صهیونیسی در سنای ایرلند و حمله نظامیان صهیونیست به یک جوان فلسطینی در شرق غزه از جمله خبرهای مربوط به اشغالگران قدس است.

 

افشای ساخت پهپاد جدید رژیم صهیونیستی، واکنش لیبرمن به مصوبه ضد صهیونیستی در سنای ایرلند و حمله نظامیان صهیونیست به یک جوان فلسطینی در شرق غزه از جمله خبرهای مربوط به اشغالگران قدس است.

 

به گزارش بیداری اسلامی، شرکت « البیت سیستمز» از ساخت پهپاد اسرائیلی جدید از نوع("Hermes 900 StarLiner".) پرده برداشت.

 

بر اساس گزارش شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی، این پهپاد پیشرفته از توانمندی بالایی از جمله تحمل شرایط آب و هوایی دشوار و مقاومت در برابر رعد و برق، افزایش سرعت و قابلیت پرواز طولانی مدت و سیستم هشداردهنده و ارتباطات و فیلمبرداری پیشرفته برخوردار است.

 

درخواست لیبرمن برای بستن فوری سفارت رژیم صهیونیستی در ایرلند

 

مصوبه مجلس سنای ایرلند مبنی بر ممنوعیت واردات محصولات شهرک های صهیونیست نشین به ایرلند، خشم وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را به دنبال داشته است.

 

آویگدور لیبرمن در واکنش به این مصوبه مجلس سنای ایرلند، خواستار بستن فوری  سفارت رژیم اشغالگر قدس در دوبلین پایتخت ایرلند شده است.

 

لیبرمن در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت فراخواندن سفیر ایرلند در تل آویو برای توبیخ وی فایده ای ندارد، ما خواهان بحث و مجادله در این زمینه نیستیم، اسرائیل باید فورا سفارت خود را در دوبلین ببندد.

 

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه در بیانیه ای با ابراز خشم از حمایت مجلس سنای ایرلند از جنبش مردمی تحریم رژیم صهیونیستی مدعی شد این امر تاثیر منفی بر روند دیپلماسی در خاورمیانه خواهد گذاشت و به هرگونه فرصت برای گفت وگو میان اسرائیل و فلسطینی ها آسیب خواهد رساند.

 

حمله هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل به شمال نوار غزه

 

خبرنگار پایگاه خبری شهاب از حمله هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی به بیت حانون در شمال نوار غزه خبر داد.

 

وی اعلام کرد صدای انفجاری که در شمال نوار غزه شنیده شد، ناشی از شلیک راکتی از سوی این هواپیمای اسرائیلی به سمت اراضی کشاورزی در این منطقه بود و احتمالا این حمله به سمت پرتاب کنندگان بالون های آتش زا بوده است.

 

از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت جوان فلسطینی در شرق غزه تیراندازی کردند.

 

 
نظرات کاربران