6 عضو مقاومت که 3 سال از فوعه و کفریا دفاع کردند؟

دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان در تماس تلفنی با نیروهای این جنبش که از مدافعان شهرک‌های فوعه و کفریا در مدت سه سال محاصره بودند، از آن‌ها قدردانی کرد.

 

به گزارش سایت بیداری اسلامیبه نقل از تلویزیون المیادین، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با ۶ نفر از اعضای مقاومت که از مدافعان شهرک های فوعه و کفریا بودند تلفنی گفتگو کرد. این اعضا به مدت ۳ سال در فوعه و کفریا محاصره بودند.

 

دبیرکل حزب الله لبنان در این تماس تلفنی از ۶ عضو مقاومت و زحمات آنها در طول ۳ سال گذشته قدردانی کرد. سید حسن نصرالله در این تماس، مدافعان شهرک های شیعه نشین را خطاب قرار داد و گفت: شما بزرگترین حماسه استقامت، پیروزی و پایداری را در تاریخ حزب الله رقم زدید.

 

گفتنی است ۶ نیروی حزب الله از سال ۲۰۱۵ که شهرک های فوعه و کفریا در آن سال در محاصره تروریستها قرار گرفت از این دو شهرک دفاع کردند و روز پنجشنبه بر اساس توافق دولت سوریه و گروه های مسلح به وطن خود لبنان بازگشتند. این افراد بعد از خروج از شهرک ها به منطقه زینبیه در شهر دمشق منتقل شدند و بعد از زیارت حضرت زینب (س) به سمت لبنان حرکت کردند.

 

حزب‌الله و خانواده‌های شش مدافع به همراه خانواده‌های شهدای مقاومت و مردم این کشور خود را برای استقبال از آن‌ها آماده می‌کنند.
نظرات کاربران