همچنان به معادله طلایی ارتش،مقاومت و مردم پایبندیم

کارشناسان استراتژیک دشمن می گویند که ارتش آنها آماده جنگ جدید نیست، از سال 2006 تا امروز نتوانسته اند روحیه شکست در نظامیانشان را تغییر دهند.

دبیرکل حزب الله لبنان در نخستین سالگرد پیروزی مقاومت بر تروریسم تکفیری گفت دومین عید آزادی، عید ملت، ارتش و مقاومت ما است.

 

به گزارش سایت بیداری اسلامی ، به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله گفت اگر امروز بخواهیم برای مشارکت در هر گونه عملیاتی در سوریه تصمیم بگیریم، خواهیم دید که جوانان ما منتظر یک اشاره هستند.

 

سید حسن نصرالله در مراسم دومین عید آزادی که در الهرمل برگزار شده است، خطاب به حاضران گفت از این حضور گسترده شما تشکر می کنم و همواره اراده و عزم شما قوی ترین است.

 

دوست داشتیم که بزرگداشت دومین عید آزادی درسال جاری در شهر شهدای، شهر الهرمل برگزار شود که بیشترین  سهم را از خطرات، تجاوزگری، بمباران و خودروهای بمب گذاری شده داشت، اما هرگز خم به ابرو نیاورد و تسلیم نشد.

 

در صورتی که سیطره داعش در لبنان گسترش می یافت، تمام این مناطق چه وضعیتی پیدا می کردند؟

 

ما طی سال های گذشته تجربه بزرگ و عظیمی را پشت سر گذاشتیم، و همگی توانستیم  روستاها و مزارع و تمام مرزهایمان با سوریه را از وجود تروریست ها آزاد کنیم و این فرصت مناسبی است تا به آن توجه کرده و عبرت بگیریم.

 

کارشناسان استراتژیک دشمن می گویند که ارتش آنها آماده جنگ جدید نیست، از سال 2006 تا امروز نتوانسته اند روحیه شکست در نظامیانشان را تغییر دهند.

 

در جامعه و فضای مقاومت، هفت سال است که ما می جنگیم و مردم نه تنها خسته نشدند لکه شاهد افزایش خیزش و آمادگی برای ادامه نبرد هستیم.

 

این دومین عید آزادسازی، نتیجه و محصول جدید این معادله طلایی است که به آن چنگ زده ایم.

 

با توجه به دومین آزادسازی در بقاع و آزادسازی اول در جنوب و با توجه به این معادله ، هیچ جایی برای اشغالگران در لبنان وجود ندارد و طمع ورزان و متجاوزان هیچ آینده ای ندارند.

 

آمریکایی ها هرگاه می گویند که داعش را شکست داده اند، دروغ می گویند، نه تنها دروغ می گویند بلکه برای طولانی کردن عمر داعش فعالیت می کنند.

 

در هر مرحله ای که داعشی ها محاصره می شدند، بالگردهای آمریکایی به نجاتشان می شتافتند.

 

اطلاعات و داده ها نشان می دهد که برای تجاوز به  سوریه از طریق نمایش شیمیایی جدید آماده می شوند تا این کشور را از تکمیل آزادسازی سرزمینش بازدارند.

 

ما هر چند بزرگترین حزب سیاسی هستیم، اما از نظر اعمال نفوذ در دولت، کمترین نفوذ را داریم.

 

از زمان انتخاب رئیس جمهور میشل عون، در محافل داخلی و خارجی این طور گفته می شود که وی سیاست حزب الله را که بر وی دیکته می شود، اجرا می کند و جریان ملی آزاد هم سیاست حزب الله را پیاده می کند، در حالی که آنها دروغ می گویند و خودشان هم می دانند که دروغ می گویند.

 

ما همچنان بر گفتگوی داخلی برای تشکیل دولت حساب باز می کنیم، اما زمان محدود است و باید در این زمینه شتاب کرد.

 

ما موضوع ازسرگیری روابط با سوریه را پس از تشکیل دولت جدید بررسی خواهیم کرد.

 

برخی برای براندازی و از بین بردن حزب الله در جامعه مقاومت تلاش می کنند، و در تلاش هستند تا این پشتوانه مردمی و مردم را از آن دور کنند، بخشی از هجمه امروز آنها، بر مخدوش کردن وجهه رهبران حزب الله و مسئولان آن در میان مردم حامی مقاومت متمرکز است.
نظرات کاربران