نگرانی امنیتی رژیم صهیونیستی از تکرار عملیات" ارئیل"

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت از نگرانی های شدید نهادهای امنیتی اسرائیل به ویژه شاباک نسبت به الگو شدن عملیات برکان برای دیگر جوانان فلسطینی کرانه باختری و تکرار آن خبر داد.

 

 

به گزارش سایت بیداری اسلامی  به نقل از پایگاه خبری عکا، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت امروز دوشنبه اعلام کرد هم اکنون نگرانی های زیادی درباره تکرار عملیات ارئیل در اسرائیل وجود دارد.

 

این روزنامه صهیونیستی به نقل از منابع امنتی افزود: ارتش اسرائیل نگران آن است که عملیات دیروز در منطقه صنعتی برکان در شمال کرانه باختری به الگویی برای جوانان کرانه باختری تبدیل شده و مانند چنین عملیاتی در دیگر مناطق کرانه باختری تکرار شود.

یدیعوت آحرونوت ادامه داد: مجری عملیات ابتدا دستان قربانیان را بسته و از فاصله بسیار نزدیک به آنان تیر اندازی کرده است و هنوز عملیات تعقیب این فرد به پایان نرسیده و برای این منظور هماهنگی های امنیتی میان دستگاه های امنیتی اسرائیل و تشکیلات خودگردان برقرار شده است.

این روزنامه صهیونیستی در بخش دیگری از گزارش به نگرانی های نهادهای امنیتی اسرائیل به ویژه شاباک نسبت به انجام عملیات علیه نیروهای ارتش به ویژه عملیات مسلحانه اشاره کرد.

 

 
نظرات کاربران