تجمع مردم و دانشگاهیان در اعتراض به کشتار مسلمانان نیجریه

جمعی از مردم و دانشجویان عصر امروز (سه شنبه 15 آبان) در اعتراض به کشتار مردم مسلمان نیجریه مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع کردند.

 جمعی از مردم و دانشجویان عصر امروز (سه شنبه 15 آبان) در اعتراض به کشتار مردم مسلمان نیجریه مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع کردند.

 

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، جمعی از مردم و دانشجویان عصر امروز (سه شنبه 15 آبان) در اعتراض به کشتار مردم مسلمان نیجریه مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع کردند.

بر اساس این گزارش تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی از تصاویر و اسامی شهدای نیجریه در محل دفتر سازمان ملل متحد در تهران نسبت به ریخته شدن خون های این شهدا اعتراض خود را اعلام کردند.

همچنین جمعیت حاضر در محل دفتر سازمان ملل متحد در تهران با فریادهای زکزاکی را آزاد کن و شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ضمن اعتراض به ریخته شدن خون شهدا و اسارت بلند مدت شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه خواستار آزادی وی از بند اسارت شدند.

جمعی از دانشجویان نیجریه ای و فعالان حقوق بشر از نیجریه نیز در این تجمع حضور یافتند.

این تجمع از سوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی، دفتر تحکیم وحدت، بسیج دانشجویی دانشگاه های مذاهب اسلامی و امام صادق(ع) و اتحادیه بین الملی امت واحده برگزار  شد.
نظرات کاربران