بیداری اسلامی را مقام معظم رهبری ایران رهبری می‌کند

کسانی که فکر می‌کنند بیداری اسلامی با مبالغه روبرو شده است، باید این را بدانند مقام معظم رهبری ایران آن را رهبری می‌کند.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت: محور مقاومت با تاثیرگذاری در همه مکان‌هایی که مبارزه انجام می‌شود، پیش می‌رود.

 

به‌ گزارش ‌خبرنگار بیداری اسلامی ، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی در یازدهمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی، تاکید کرد: امام خمینی (ره) وقتی روز قدس را اعلام کردند چنین معرفی کردند که این روز، روز اسلام و فلسطین است و ایشان این روز را روز مستضعفان جهان بر روی زمین و مقابله با مستکبران عنوان کردند.

 

وی افزود: می‌دانیم که انقلاب امام خمینی (ره) بیداری اسلامی را در قرن بیستم زنده کرد و اگر می‌خواهیم حقیقت بیداری اسلامی را ببینیم باید آن را با تمامی عناوین مرتبط با آن ملاحظه کنیم. اگر  حرف از قدس و فلسطین می‌زنیم پس منظور ما بیداری  اسلامی است. اگر با استکبار جهانی و تکفیری‌ها مقابله می‌کنیم همان بیداری اسلامی است.

 

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان در ادامه افزود: کسانی که فکر می‌کنند بیداری اسلامی با مبالغه روبرو شده است، باید این را بدانند مقام معظم رهبری ایران آن را رهبری می‌کند.

نعیم قاسم افزود: شاخص و نشانه این بیداری دو چیز است. نخست این که همه دشمنان دنیا علیه اسلام هستند و دیگر این که محور مقاومت با تاثیرگذاری در فلسطین، سوریه، یمن ، بحرین، نیجریه، قدس و در همه مکان‌هایی که مبارزه صورت می‌گیرد، پیش می‌رود.

وی تاکید کرد: ما در حال‌ حاضر در قلب بیداری اسلامی قرار داریم و تاکید می‌کنم که باید صبر و پایداری را پیشه کنیم و  برنامه‌های‌مان را جهت حمایت از فلسطین و یمن و تقویت مقاومت و رویارویی با چالش‌های اسرائیل، آمریکا و تکفیری‌ها پیش ببریم که ان‌شاء‌الله هم موفق خواهیم بود.
نظرات کاربران