محور مقاومت هر روز گسترده‌تر و قوی‌تر می‌شود

دکتر ولایتی افزود: تنها راه نجات در برابر زیاده‌خواهی‌ها و توطئه‌های صهیونیست‌ها و دشمنان، مقاومت و ایستادگی است و آنچه روشن است این که محور مقاومت هر روز گسترده‌تر و قوی‌تر می‌شود.

 

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: روشن است که محور مقاومت هر روز گسترده‌تر و قوی‌تر می‌‌شود.

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با محمود الزهار وزیر خارجه سابق فلسطین، از رهبران برجسته حماس، عضو دفتر سیاسی و رئیس پارلمانی حماس امروز دیدار و در خصوص آخرین تحولات منطقه و فلسطین بحث و تبادل نظر کرد.

دکتر ولایتی با اشاره به ضرورت ایستادگی و حمایت از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف و تبریک پیروزی‌های به دست آمده گفت: در نتیجه مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین پیروزی‌های ارزشمندی در برابر صهیونیست‌ها و حامیان آنان به وجود آمده که باید درس بزرگی برای آنان باشد تا هوس تجاوز نکنند.

دکتر ولایتی افزود: تنها راه نجات در برابر زیاده‌خواهی‌ها و توطئه‌های صهیونیست‌ها و دشمنان، مقاومت و ایستادگی است و آنچه روشن است این که محور مقاومت هر روز گسترده‌تر و قوی‌تر می‌شود.

دکتر ولایتی در ادامه تاکید کرد: این پیروزی‌ها و مبارزه و مقابله علی‌رغم امکانات محدود و اندک، قدرت اسلام را به نمایش می‌گذارد و باید این مسیر ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه برخی از کشورهای عربی نه فقط ناظر هستند بلکه به صهیونیست‌ها کمک هم می‌کنند، گفت: این‌ها از جای دیگری سیاست‌های خود را دریافت می‌کنند و هیچ حمایتی از مردم فلسطین نمی‌کنند و بی‌تردید شما در مسیری که در مقاومت و مبارزه انتخاب کرده‌اید حتما به پیروزی نهایی دست خواهید یافت و جمهوری اسلامی ایران نیز همواره در کنار آرمان‌های فلسطین ایستادگی و حمایت کرده است، چرا که معتقدیم مسئله اصلی اسلام، فلسطین است.

در ادامه محمود الزهار وزیر خارجه پیشین فلسطین و رئیس فراکسیون پارلمانی حماس نیز صمن تشکر از همراهی‌ها و حمایت‌ها گفت: آنچه روشن است این که بیداری اسلامی رو به افزایش است و بدون شک ما پیروز خواهیم شد و صحبت‌های شما همیشه اثر بخش بوده و مردم فلسطین این را به خوبی احساس می‌کنند که کسانی هستند که آنها را حمایت کنند و ان‌شاءالله به‌زودی همگی در مسجد الاقصی نماز خواهیم خواند.
نظرات کاربران