پیام تسلیت دکتر ولایتی در پی درگذشت «شیخ محمد اوجی»

دکتر علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی درگذشت «شیخ محمد اوجی» اندیشمند و مبلّغ ترکیه ای پیام تسلیتی صادر کرد.

 

دکتر علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی درگذشت «شیخ محمد اوجی» اندیشمند و مبلّغ ترکیه ای پیام تسلیتی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ


خبر درگذشت عالم ربانی و روحانی مخلص،  حجت‌الاسلام والمسلمین حاج «شیخ محمد اوجی» اندیشمند و مبلّغ موفق ترکیه ای مقیم اروپا، عضو شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی و عضو فعال کنگره جهانی محبان اهل بیت(ع)، غباری از سوگ و اندوه را بر چهره دوستان و یاران ایشان نشاند.
وی که فردی متدین و با حسن خلق و متعلق به خانواده ای مذهبی و ارزشمند بوده است منشا خدمات و برکات فراوانی از جمله  برپایی نماز جماعت در شهر پالو، تاسیس مرکز قرآن و اهل بیت(ع) در شهر فرانکفورت، تاسیس مرکز مذهبی در شهر اوسبورگ و همچنین تاسیس مرکز ثقلین در شهر لاهه هلند است که این عالم اسلامی در جهت تبلیغ دین مبین اسلام در اروپا از خود به یادگار گذاشته است.
ضمن تسلیت درگذشت آن فقید از خداوند متعال برای  ان مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان و شاگردان صبر و اجر آرزومندم

 
علی اکبر ولایتی
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی

 

این عالم برجسته شیعه ترکیه پس از سال‌ها تبلیغ مکتب اهل‌بیت(ع) شامگاه چهارشنبه 12 دی ماه پس از اقامه نماز جماعت در حرم امام رضا(ع) در سن 71 سالگی دارفانی را وداع گفت. پیکر شیخ محمد اوجی  در حرم حضرت معصومه(س) به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/
نظرات کاربران