انقلاب اسلامی به نمایندگی از مستضعفان جهان مبارزه می‌کند

سردار غیب پرور گفت: اصحاب رسانه باید افتخارات نظام اسلامی را فریاد بزنند، اگر چندتا برگ درخت آسیب دیده باشد نباید اصل و ریشه را زیر سوال برد ، نباید چند مشکل را تیتر کرد، اگر ما تنها معایب را بیان کنیم بی انصافی است. 

 

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر که پیش از ظهر روز دوشنبه (دیروز) در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد، بیان داشت:سی و دوسال پیش در چنین روزی مرحله دوم عملیات کربلایی پنج آغاز شد، این عملیات بسیار سخت بود و بیش از بیست و چهار ساعت بچه‌ها نخوابیدند.

 

وی در ادامه افزود: جوانان ما از دشمن نترسیدند و به تکلیف خود عمل کردند. ما در تحریم و محاصره شدید بودیم اما به برکت پیروی از امام خمینی (ره) از دفاع مقدس سرافراز بیرون آمدیم و به طور قطع دوست و دشمن از این مقاومت به نیکی یاد می‌کنند. ما دیگر سرافکنده از عهدنامه های ترکمن چای و گلستان و همچنین تهاجم در جنگ جهانی دوم با عنوان پل پیروزی نیستیم؛  خدا را شکر که این پیروزی در انقلاب اسلامی رخ داد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگر از سخنان خود به ارسال ۲۰ هزار اثر به این جشنواره اشاره کرد و گفت: عرصه جنگ امروز بسیار سخت تر از دوران دفاع مقدس است بنابراین، مجاهدان امروز به هیچ وجه فرصت خواب ندارند.

 

سردار غیب پرور با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد را عرصه تقابل با ایران اسلامی قرارداده است، افزود: دشمنی نظام استکبار و تقابل آن با جمهوری اسلامی وارد مرحله جدید شده است و با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا، بی پرواتر،گستاختر و عریانتر شده است. 

 

وی در ادامه افزود: باورم این است که مقطع کنونی انقلاب برای منطقه سرنوشت ساز و در عرصه بین المللی نیز به همین شکل است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بر اساس آموزه های دینی و فلسفه آن در پیروزی انقلاب اسلامی شک نداریم،گفت: آینده متعلق به ماست و انقلاب زنده و پیروز است، انقلاب اسلامی به نمایندگی از مستضعفین جهان،چهل سال پیش تاز است.

 

سردار غیب پرور گفت: این بدین مفهوم نبیست، مشکل در کشور نیست و ما به دنبال کتمان مسائل اقتصادی و گرانی نیستیم اما این ها حرکت انقلاب اسلامی را متوقف نمی کند،انقلاب اسلامی تبدیل به تکیه‌گاه آزادگان جهان و الگویی برای آزادی خواهان جهان است.

 

وی در ادامه بیان داشت: اصحاب رسانه باید از نظام استکبار بنویسند اما آن را درشت نکنند، نظام استکبار در حال افول است،همه بدانند که نباید به استکبار دل بست، نباید درب خانه اروپا و امریکا را زد. آنها استقلال و آزادی این کشور را نمی خواهند و حقوق ما را به رسمیت نمی شناسند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تاکید کرد: باید به داشته های خود افتخار کنیم، داشته های انقلاب اسلامی بسیار است و به برکت مدیریت انقلابی به دست آمده است. 

سردار غیب پرور در ادامه به وظایف رسانه در انتشار پیشرفت های کشور پرداخت و گفت: اصحاب رسانه وظیفه مضاعفی در اعلام داشته های انقلاب اسلامی دارد،نگوئیم مردم داشته های انقلاب را می دانند. کجا دست بگزاریم که مالامال از رشد و پیشرفت نباشد در حوزه علم و دفاعی این پیشرفت ها بی نظیر است .
نظرات کاربران