12 میلیون دلار برای مهار راهپیمایی‎های بازگشت

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از هزینه 40 میلیون شکلی (12 میلیون دلاری) دوایر امنیتی و نظامی این رژیم برای مهار راهپیمایی های بازگشت خبر داد.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از هزینه 40 میلیون شکلی (12 میلیون دلاری) دوایر امنیتی و نظامی این رژیم برای مهار راهپیمایی های بازگشت خبر داد.

 

به گزارش بیداری اسلامی، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از هزینه 40 میلیون شکلی (12 میلیون دلاری) دوایر امنیتی و نظامی این رژیم برای مهار راهپیمایی های بازگشت خبر داد.

 

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که راهپیمایی های هفتگی فلسطینی ها در مرزهای غزه دست کم 40 میلیون شکل  برای اسرائیل هزینه داشته است.

 

براین اساس، این هزینه ها برای ایجاد امنیت شهرک نشینان اطراف غزه و همچنین برخورد با تظاهرات کنندگان انجام شده است.

 

از سی ام مارس 2018 فلسطینی ها راهپیمایی بازگشت را آغاز کرده اند و تا کنون 44 راهپیمایی را به  طور منظم به انجام رسانده اند.

در ادامه گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره آمده است: بالن ها و بادبادک های آتش زا ، راهپیمایی های شبانه و برخی دیگر از ابتکارات فلسطینی ها تاکنون موجب میلیون شکل آسیب اقتصادی برای اسرائیل شده است که اثرات آن همچنان با ادامه راهپیمایی بازگشت ادامه دارد.

 

فلسطینی ها در روز جمعه با تجمع در خیمه های بازگشت در اطراف غزه اقدام به حرکت به سوی نقطه صفر مرزی و برگزاری راهپیمایی می کنند تا بر حق خود برای بازگشت به سرزمین شان و شکست محاصره غزه تاکید کنند.

در  راهپیمایی بازگشت طی هفته های اخیر در مجموع 260 فلسطینی به شهادت رسیده اند که در بین آنها 45 کودک و 6 زن حضور دارند. در این راهپیمایی ها تاکنون بیش از 25 هزار فلسطینی نیز زخمی شده اند.

 
نظرات کاربران