رو به افول بودن آمریکا یک واقعیت است

‌جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ‌گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا رو به افول است شعار نیست، واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان(عج) بوده و پیام بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شرایط آینده کشور است.

 

 

به گزارش سایت بیداری اسلامی ، سردار اسماعیل قاآنی شامگاه پنجشنبه در یادواره 504 شهید خیابان چهارمردان قم که در مسجد آن محل برگزار شد، ، سال 97 را فاطمی‌تر از سال گذشته دانست و بیان داشت: ما تنها مکتبی در دنیا هستیم که رهبران و امامان ما در راه خدا شهید شدند.


وی پیام بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: امسال از این‌ جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته و با تمام کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم.


جانشین فرمانده سپاه قدس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی یکی از الگوهای مقاومت در جهان است، گفت: در 200 سال گذشته هر کشوری به ایران حمله کرده و یک تکه را اشغال و از  ایران جدا کرده است، در 200 سال گذشته به دلیل وجود شاهان بی‌لیاقت ما مستعمره کشورهایی مثل انگلیس و پرتغال بوده‌ایم.


وی ادامه داد: ما در این چهل سال انقلاب اسلامی به‌علاوه جنگ‌های اقتصادی و فرهنگی با تمام دنیا بدون هیچ امکاناتی در هشت سال جنگیدیم و دشمن نتوانست حتی یک تکه از خاک ایران را برای خود کند.


قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم‌الشأن انقلاب میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است.
وی درک واژه مقاومت را نیز از دستاوردهای جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: چند سالی است که واژه مقاومت را بیشتر از گذشته شنیده‌ایم و باید بدانیم که اهل مقاومت در صراط مستقیم هستند و مصداق بارز آن‌ها فرزندان رسول‌الله و ائمه اطهار(ع) هستند.

 
نظرات کاربران