واکنش نجباء عراق به شهادت ابراهیم الحوثی: با انصارالله یمن همدردیم

جنبش مقاومت اسلامی نجباءدر پیامی، شهادت «ابراهیم بدرالدین الحوثی» را به رهبر انصارالله و مردم یمن تسلیت گفت.

به گزارش سایت بیداری اسلامی، سخنگوی «مقاومت اسلامی نُجَباء» در پی ترور برادر رهبر انصارالله یمن که از فرماندهان ارشد این جنبش به‌ شمار می‌رفت، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سایت بیداری اسلامی، «نصر الشِمَّری شهادت مجاهد سید ابراهیم بدرالدین الحوثی به‌دست مزدوران صهیونیسم و استکبار جهانی را خنجری در بازوی مجاهدان صابر توصیف کرد و گفت، دشمنان نمی‌دانند که غایت آرزوی این سید مجاهد و برادران و همرزمانش، شهادت در راه خدا و رضوان و قرب اوست».

 

وی با تأکید بر اینکه «خون پاک شهدا نویدبخش پیروزی و طلیعه فتح است»، اضافه کرد: ما در مقاومت اسلامی نُجَباء این شهادت را به خانواده شهید و ملت صبور یمن تهنیت گفته و همدردی برادرانه خودمان را با آن‌ها اعلام می‌کنیم؛ چرا که پیروزی آن‌ها پیروزی ماست و هر زخم و رنجی که آن‌ها را به‌درد آورد، گویی ما هم بدان دچار شده‌ایم.

سخنگوی نُجَباء در پایان افزود: این شهادت نشان‌گر شکست دشمنان در نبرد میدانی و عجز آنان از رویارویی مردانه است.

وزارت کشور یمن دیروز (جمعه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که «ابراهیم بدرالدین الحوثی» از اعضای سرشناس جنبش انصارالله و برادر «عبدالملک الحوثی» به دست مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی به شهادت رسیده است.

حزب‌الله لبنان نیز دیروز در پیامی شهادت این رزمنده یمنی را بشارتی برای پیروزی‌های آتی دانست و تأکید کرد که از تجاوزات ائتلاف سعودی به یمن هیچ طرفی جز رژیم صهیونیستی نفع نمی‌برد.
نظرات کاربران