آخرین اخبار و تحولات فلسطین اشغالی؛

 

احداث دیوار بتنی 9 کیلومتری در اطراف شهرک صهیونیستی"سدیروت"/ شعار حمایت از قدس مردم فلسطین حین برگزاری مناسک حج/تخریب خانه اجرا کنندگان عملیات "عتیصون" توسط رژیم صهیونیستی/ پیوستن گروهی از اسراء فلسطینی به روند ادامه دار اعتصاب غذا در زندان های اسرائیل

کانال 12 تلویزیون رژیم صهونیستی گزارش داد که تل آویو قصد دارد تا دیوار بتنی جدیدی را در منطقه شمال شرق نوازغزه بنا سازد.

 

به گزارش سایت بیداری اسلامی به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز، کانال 12 تلویزیون رژیم صهونیستی گزارش داد که تل آویو قصد دارد تا دیوار بتنی جدیدی را در منطقه شمال شرق نوازغزه بنا سازد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش داد که تل آویو قصد دارد تا با احداث این دیوار بتنی از نفوذ فلسطینیان به اراضی اشغالی صهیونیستی ممانعت کند.

 

 طول این دیوار 9 کیلومتر و عرض آن به بلندای 6 متر است.

این دیوار بتنی برای حفاظت از شهرک صهیونیستی "سدیروت" جای گذاری می شود.

 

شعار حمایت از قدس مردم فلسطین در خاک عربستان سعودی

 

حجاج فلسطینی که برای حج به عربستان سعودی سفر کرده اند در جریان برگزاری مناسک حج شعارهایی را در حمایت از مردمک فلسطین و اوضاع کنونی آن در برابر دشمن اشغالگر صهیونیستی سر دادند.

"روح و جانم فدای تو ای قدس" یکی از شعارهای حجاج فلسطینی بوده است.

سر دادن شعارهای این چنینی از سوی حجاج فلسطین حین به جای آوردن مناسک حج در حالی است که عربستان سعودی یکی از کشورهای پیشرو در زمینه عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل بوده و موضع مشخصی را درباره حمایت از برنامه صهیونستی و آمریکایی معامله قرن دارد.

 

پیوستن گروهی از اسراء فلسطینی به روند ادامه دار اعتصاب غذا در زندان های اسرائیل

 

جبهه مردمی فلسطین اعلام کرد که گروه جدیدی از اسراء فلسطینی در اعتراض به سیاست های بازداشت کارمندان فلسطینی نوارغزه به روند اعتصاب غذا در زندان های  رژیم صهیونیستی پیوستدند.

به گفته مسئولان جبهه مردمی فلسطین، این اقدام در راستای ایجاد فشار به رژیم اسرائیل جهت تامین خواسته های اسراء بویژه اسیر مجاهد  "حذیفه حلبیه" که 42 روز در اعتصاب بوده، صورت گرفته است.

 

تخریب خانه اجرا کننده عملیات "عتیصون" توسط رژیم صهیونیستی

 

مسئولان رژیم اسرائیل از قصد خود برای تخریب خانه های عاجرا کنندگان عملیات صدصهیونیستی عتیصون خبر دادند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با اشاره به این موضوع گفت که ارتش اسرائیل قصد دارد تا با بولدوزرهای خود خانه های فلسطینیانی که در عملیات عتیصون دست داشتند را تخریب کند.

براساس ادعای مقامات صهیونیستی، منازل این فلسطینی ها در روستای "بیت کاحل" در الخلیل واقع است.

 

یورش بولدوزهای نظامی رژیم صهیونیستی به اراضی شرقی خان یونس

 

صبح امروز شماری از بولدوزرهای نظامی ارتش رژیم اسرائیل به مناطق شرقی استان خان یونس واقع در جنوب نوارغزه یورش بردند.

گفته شده 6 بولدوزر از نوع D9 در ساعات اولیه صبح امروز به مناطق شرقی خان یونس حمله کردند.

 




نظرات کاربران