تهدید سیدحسن نصرالله حتمی است

 عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته عرب و سر دبیر روزنامه الکترونیکی رای الیوم پس از سخنرانی دیروز سیدحسن الله دبیرکل حزب الله لبنان، در صفحه یوتیوب خود، تهدید سیدحسن نصرالله مبنی بر گرفتن انتقام خون شهدای خود از اسرائیل را حتمی دانست و نوشت:"نصرالله، اسرائیل را تهدید کرده که انتقام خون شهدای خود را خواهد گرفت.. این مرد  هر آنچه را می گوید عملی می کند.

این پاسخ (حزب الله) از طریق مرزهای لبنان خواهد بود...اسرائیلی ها نیز( برای درامان ماندن) درحال آماده سازی پناهگاه های خود هستند.

بعید نمی دانم حماس، جهاد، حوثی ها و حشد الشعبی نیز وارد این معرکه شوند.

قواعد درگیری ها تغییر یافته است.. و ما امروز مقابل مرحله ای قرار داریم که بسیار خطرناک تر از مراحل قبل است.. کمربندها را محکم کنید.

 

 سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله طی سخنرانی به مناسبت دومین سالروز آزادی جرود، به حملات اسرائیل به دمشق و سقوط دو پهپاد این رژیم در ضاحیه جنوبی بیروت  اشاره کرد و آن را حادثه بسیار خطرناک توصیف کرد.

سیدحسن نصرالله همچنین با اشاره به حمله اخیر اسرائیل به دمشق که طی آن منزل متعلق به حزب‌الله در روستای "عقربا" هدف قرار گرفت وتعدادی از رزمندگان مقاومت حزب الله شهید شدند تاکید کرد: ما شوخی نمی‌کنیم؛ همانگونه که در سال‌های گذشته نیز شوخی نکردیم و گفتم اگر اسرائیل در سوریه برادرانمان در حزب‌الله لبنان را بکشد، در لبنان و نه در مزارع شبعا (مناطق لبنانی تحت اشغال رژیم صهیونیستی) به آن پاسخ نشان خواهیم داد.

وی در واکنش به سقوط دوپهباد اسرائیلی در ضاحیه جنوبی بیروت نیز گفت: حزب‌الله از این تاریخ به بعد هرگونه هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی را هدف قرار خواهد داد و سرنگون خواهد کرد.
نظرات کاربران