پاسخ تجاوز دشمن را از خاک لبنان خواهیم داد

دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه شنبه تاکید کرد پاسخ تجاوزگری اسرائیل را از خاک لبنان خواهیم داد و این رژیم باید هزینه تجاوزگری خود را بپردازد. این دشمن باید بفهمد که لبنان تجاوزگری را تحمل نخواهد کرد.

به گزارش سایت بیداری اسلامی، به نقل از شبکه المنار، سید حسن نصرالله تاکید کرد پاسخ و واکنش به تجاوزات اسرائیل، از خاک لبنان خواهد بود و همانند عملیات های قبلی منحصر در مزارع اشغالی شبعا نخواهد بود.

 

سخنان سیدحسن نصرالله در واکنش به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه و شهادت دو نفر از نیروهای حزب الله و نیز تجاوز پهپادهای این رژیم به ضاحیه جنوبی بیروت در نخستین شب محرم الحرام بیان شد.

 

وی افزود ما موضع رسمی لبنان و نیز مواضع احزاب و موضع مردمی در برابر تجاوزگری را ارج می نهیم، درباره این مسئله که آنچه رخ داد، تجاوز به لبنان است، اجماع ملی وجود دارد.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد من همانطور که گفتم، پاسخ ما در لبنان و نه در مزارع شبعا خواهد بود، منظورم این  است که پاسخ از خاک لبنان خواهد بود، ما معمولا در مزارع شبعا(پاسخ تجاوزات دشمن) را می دادیم، دوست دارم اعلام کنم که پاسخ ما تمام عیار خواهد بود، منظورم این است که پاسخ در لبنان و نه لزوما در مزارع شبعا خواهد بود، مزارع شبعا جزء خاک لبنان است.

 

وی بیان داشت ما در موضوع پهپادها(رژیم صهیونیستی که به جنوب بیروت حمله کردند)، خیلی صبر کردیم، اولین پاسخ به تجاوز پهپادهای بمب گذاری شده باید آغاز مرحله جدید باشد، ما باید برای سرنگون کردن پهپادهای اسرائیلی در آسمان لبنان فعالیت کنیم.

 

سید حسن نصرالله گفت معنایش این نیست که هرگاه پهپادی در آسمان لبنان به پرواز درآمد، ما آن را سرنگون خواهیم کرد، ممکن است هر روز یا هر هفته یا هر ساعت این اتفاق رخ دهد، مهم این است که اسرائیل احساس کند که فضای به رویش بازنیست.

 

دبیرکل حزب الله گفت حزب الله هیچ کارخانه ساخت موشک نقطه زن ندارد و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر از این مسئله به عنوان بهانه و دستاویزی برای تجاوز به لبنان سوء استفاده می کند.

 

وی افزود: اگر ما کارخانه ساخت موشک نقطه زن داشتیم، با افتخار آن را اعلام می کردم.

نصرالله تاکید کرد حزب الله به اندازه کافی موشک نقطه زن برای ورود به هر رویارویی کوچک یا بزرگ با ارتش رژیم اشغالگر در اختیار دارد.

 

 

انتهای پیام
نظرات کاربران