شلیک 13 هزار موشک از غزه به مناطق اسرائیلی از سال 2005

روزنامه صهیونیستی اسرائیل الیوم با اشاره به فقدان توان بازدارندگی اسرائیل در برابر موشک های غزه نوشت که از سال 2005 تا کنون بیش از 13 هزار موشک به سمت مناطق اسرائیلی شلیک شده است.

به گزارش سایت بیداری اسلامی، روزنامه صهیونیستی "اسرائیل الیوم " در شماره روز گذشته خود با اشاره به فقدان توان بازدارندگی اسرائیل در برابر موشک های غزه نوشت که از سال 2005 تا کنون بیش از 13 هزار موشک به سمت مناطق اسرائیلی شلیک شده است.

 

 این روزنامه با بیان اینکه در این 14 سال بیش از 13 هزار موشک و گلوله توپخانه به سمت شهرک های اطراف غزه و مناطق اسرائیلی شلیک شده است  افزود : اسرائیل دیگر توان بازدارندگی خود را در برابر موشک های فلسطینی که از سمت غزه شلیک می شود از دست داده است .

این روزنامه نوشت که شهر عسقلان و بعد از آن اسدود و بئرالسبع در دایره شلیک موشک های غزه قرار گرفتند  تا گستره آن به کریات جات و رحوفوت و کریاات ملاخی و منطقه شارون، فرودگاه بن گوریون، قدس، تل آویو و حتی حیفا رسید.

این در حالی است که روز گذشته ارتش اسرائیل در پیامک هایی که از طریق تلفن همراه به مستعمره نشینان اطراف غزه ارسال شد از آنان خواسته بود تا به مکان های امن پناه ببرند.

 

تمام
نظرات کاربران