وبگاه صهیونیستی :‌آیت‌الله خامنه‌ای با مهارت اوباما را کنترل کرد

وبگاه صهیونیستی «جوییش پرس» در تحلیلی با ادعای تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای نوشت رهبر ایران با خوانش تفکرات اوباما با مهارت وی را کنترل کرده و هوشمندانه از این شگرد بهره می‌برد.

وبگاه صهیونیستی «جوییش پرس» در تحلیلی  با ادعای تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای نوشت رهبر ایران با خوانش تفکرات اوباما با مهارت وی را کنترل کرده و هوشمندانه از این شگرد بهره می‌برد.
 
به گزارش سایت بیداری اسلامی  وبگاه صهیونیستی «جوییش پرس» در گزارشی با اشاره به گذشت یک سال از توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی نوشت: با گذشت یک سال از توافق هسته‌ای، ایرانی‌ها مخفیانه در تلاش برای تهیه فن‌آوری غیر قانونی هسته‌ای و تجهیزات مرتبط آن هستند. آشکار است که رهبر ایران مطمئن است آمریکا و غرب در زمینه توافق فشاری بر ایران وارد نخواهند کرد.
 
جوییش پرس در بخشی دیگر از تحلیل خود مدعی شد: آیت الله خامنه‌ای رهبر ایران با توجه به تجربیات گذشته‌اش به خوبی می‌داند که دولت آمریکا با خواسته‌ها و دیدگاههای ایران موافقت می‌کنند.
 
این وبگاه صهیونیستی در بخشی دیگر از گزارش خود نوشت: ایرانیان از نفوذ خود در آمریکا استفاده کردند تا اوباما رییس جمهور بی‌تجربه‌ای را که آماده پذیرش ایده هژمونی ایران در خاورمیانه است ، تسلیم نمایند. ایرانی‌ها متوجه شدند که اوباما برای یک توافق هسته‌ای و شوک در سیاست خارجی نامشخص  ناتوان است و آن‌ها نیز از این آسیب پذیری استفاده کردند.
 منبع :‌فارس
نظرات کاربران