راهپیمایی جمعه آینده همزمان با کشتار صبرا و شتیلا «اردوگاه‌های لبنان» نامیده شد

کمیته راهپیمایی بازگشت و رفع محاصره در پایان راهپیمایی امروز در بیانیه ای راهپیمایی بازگشت هفته آینده که در مرزهای شرقی غزه برگزار می شود را «اردوگاه های لبنان» نامگذاری کرد.

 

به گزارش سایت بیداری اسلامی، کمیته راهپیمایی و رفع محاصره در بیانیه ای راهپیمایی بازگشت هفته آینده را که در مرزهای شرقی غزه برگزار می شود «اردوگاه های لبنان» نامگذاری کرد.

این کمیته در بیانیه خود پس از پایان راهپیمایی بازگشت این هفته که تحت عنوان «اوسلو را از تاریخ خود حذف می کنیم» برگزار شده بود مردم را به مشارکت فعال در هفتاد و پنجمین راهپیمایی بازگشت که در هفته آینده با عنوان جمعه «اردوگاه های لبنان» و به مناسبت سالگرد قتل عام اردوگاه های صبرا و شتیلا برگزار خواهد شد فرا خواند.

 

این کمیته همچنین بر ادامه راهپیمایی های بازگشت و رفع محاصره با وجود تمام موانع ایجاد شده بر سر راه آن و نیازهای ضروری آن تاکید کرد.

 

در بخش دیگری از این بیانیه به اشغالگران صهیونیست در خصوص ادامه کشتار تظاهرات کنندگان غیر نظامی در راهپیمایی های بازگشت هشدار داده و از تمامی طرف های مسئول خواست به رژیم صهیونیستی برای توقف هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی فشار بیاورند.

 

این بیانیه درج نام برخی رهبران ملی و اسلامی فلسطینی چون محمد الهندی، مروان عیسی و بهاء ابوعطا در لیست تروریسم و تحریم های آمریکا را محکوم کرد و پیامدهای این اقدام را بر عهده دولت آمریکا دانست.

 
نظرات کاربران