ادامه اعتصاب غذای اسرای فلسطینی در زندانهای اسرائیل

منابع فلسطینی با گزارش ادامه تنش ها در زندان های رژیم صهیونیستی از پیوستن دهها اسیر فلسطینی دیگر به اعتصاب غذای نامحدود به دلیل بی اعتنایی مسئولان این زندان ها به خواسته های آنها خبر دادند.

به گزارش سایت بیداری اسلامی، باشگاه اسرای فلسطینی گزارش داد که با پیوستن شمار جدیدی از اسرای فلسطینی بخصوص از زندان های "عوفر" و "مجدو"  به اعتصاب غذا اکنون شمار آنها به ۱۴۰ نفر رسیده است.

 

براساس این گزارش دلیل ادامه تنش ها در زندان های رژیم صهیونیستی رد مطالبات اسرای فلسطینی از جمله برداشتن دستگاه پارازیت انداز و نیز در اختیار قردادن تلفن های عمومی و توقف مجازات هایی است که علیه اسرا از روز سه شنبه هفته گذشته اعمال شده است.

 

باشگاه اسرای فلسطینی گزارش داد که مسئولان زندان رژیم صهیونیستی اغلب اسرای اعتصاب کننده را به بندهای انفرادی منتقل کرده اند.

این منبع همچنین اضافه کرد که اسرای فلسطینی در صورت عدم پاسخگویی به خواسته های آنها و شکست گفت و گو ها، مجموعه جدیدی از خواسته ها از جمله دیدار با خانواده هایشان از غزه را به مطالبات خود خواهند افزود.

باشگاه اسرای فلسطینی از جان باختن "بسام السایح"از استان نابلس در داخل زندان های اسرائیلی خبر داد.

صدها اسیر فلسطینی از ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت) در زندان های رژیم صهیونیستی به نصب دستگاه های پارازیت افکن و نبود خط تلفن در زندان ها معترضند.

 

هیأت امور اسرا و آزادگان فلسطینی پیش از این در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از هر فرصتی برای حبس اسرا در سلول‌های انفرادی و انتقام از آنها و خانواده‌هایشان استفاده می‌کند؛ به طوری که این موضوع تبدیل به عرصه‌ای برای رقابت میان گروه‌های سیاسی و نظامی این رژیم شده است.
نظرات کاربران