بیانیه جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تقیبح اقدام دولت بحرین در میزبانی از صهیونیست ها

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدام بحرین در میزبانی از هیئت صهیونیستی را تقبیح و حضور این هیئت را به بهانه مشارکت در نشست تامین امنیت منطقه خلیج فارس را عذری بدتر ازگناه توصیف کرد.


به گزارش خبرگزاری قدس ( قدسنا) در پی انتشار اخباری دال بر حضور یک هیئت رسمی از رژیم صهیونیستی در بحرین و حضور در نشست حمایت از کشتیرانی در منطقه خلیج فارس رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران  آن را عاملی برای افزایش بی ثباتی و خشم ملل  عربی و نفرت از رژیم های های آن اعلام کرد.


ناصر ابو شریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای مطبوعاتی تاکید کرد :


نخست ما به هر نوع روابطی بین هر کشور عربی یا اسلامی با رژیم صهیونیستی به مثابه خیانتی به امت اسلامی و مسایل عادلانه این امت که مسئله فلسطین در راس آن قرار دارد می دانیم.


از دیدگاه ما هر نوع سازشی با رژیم صهیونیستی تحت هر عنوانی،  مشارکت در جنایاتی است که این رژیم در طول تاریخ انجام داده و در آینده مرتکب خواهد شد.


ابو شریف ضمن اشاره به بهانه های اعلام شده در رابطه با ثبات و استقرار در منطقه تاکید کرد ، به طور حتم روابط با رژیم صهیونیستی نمی تواند ثبات و استقرار را نه برای منطقه ونه برای رژیم هایی که اقدام به برقراری روابط با تل آویو می کنند به همراه آورد.


از دیدگاه جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدام بحرین بیانگر رویکرد ذلیلانه ای است که کشورهای عمده شورای همکاری خلیج فارس در مقابله فشارهای آمریکا در پیش گرفته اند.


این مقام جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پایان ضمن محکومیت  این سازش جنایتکارانه تاکید کرد ، چنین رفتارهایی  بزرگترین تهدید برای امنیت ملی کشورهای حوزه خلیج فارس و در راس آن جمهوری اسلامی ایران محسوب شده و می تواند اوضاع این منطقه را پیچده تر کند.

 

تمام.م/ع
نظرات کاربران