آخرین خبرها از تنش آفرینی جدید رژیم صهیونیستی در نوار غزه

همزمان با ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه که تا کنون 24 شهید و دهها نفر زخمی به جا گذاشته است، گروههای مقاومت در پاسخ به این تجاوزات، مناطق صهیونیست نشین را با موشک هدف می دهند که آخرین خبرها از زخمی شدن دو صهیونیست حکایت می کند.

 

 شامگاه چهارشنبه دو شهرک نشین صهیونیست در پی شلیک موشک گردانهای قدس به شهر اشغالی عسقلان زخمی شدند.

 

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد بخش سانسور نظامی ارتش اجازه انتشار خبر (تلفات) را داده است و دو شهرک نشین در حمله موشکی گردانهای قدس به شهر عسقلان زخمی شده اند.

 

خسارت 100 میلیون شیکلی رژیم صهیونیستی در اولین روز تجاوزگری به نوار غزه

 

منابع رژیم صهیونیستی، خسارت های اقتصادی وارده به رژیم صهیونیستی در نتیجه ماجراجویی نظامی جدید علیه نوار غزه را اعلام کردند. به گفته این منابع، خسارت های وارده به اسرائیل در اولین روز حملات به غزه در نتیجه شلیک موشک ها از سوی مقاومت به بیش از 100 میلیون شیکل رسیده و احتمال افزایش میزان خسارت با توجه به ادامه شلیک موشک ها وجود دارد.

بر اساس گزارش یدیعوت آحرونوت، اسرائیل به خسارت دهها میلیون شیکلی در اولین ساعات پاسخ گردانهای قدس و دیگر گروههای مقاومت فلسطین به حملات اعتراف کرده است به طوری که مشخص شد دراولین روز(تجاوزات به غزه و پاسخ تلافی جویانه مقاومت) ، 100 میلیون شیکل به زیرساخت های اقتصادی چه از نظر خسارت به برخی ساختمان یا کارخانه های تجاری

 

حملات موشکی گردانهای "شهدای الاقصی- جیش العاصفه" به مناطق صهیونیست نشین

 

گردانهای "شهدای الاقصی-جیش العاصفه" در بیانیه ای اعلام کرد رزمندگان این گروه در کنار رزمندگان شجاع گردانهای قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی توانستند شهرها و شهرک های اشغالگران اسرائیلی را با موشک هدف قرار دهند.

بر اساس این بیانیه، رزمندگان این گروه فلسطینی دو موشک عاصف 3 به پایگاه نظامی کیسفویم اسرائیل، دو موشک عاصف 2 به پایگاه کفار سعد، سه موشک 107 به سمت شهرک سدیروت و دو موشک جراد به سمت شهر اشغالی عسقلان شلیک کرده اند.

 
نظرات کاربران