محور مقاومت به یک ضرورت تبدیل شده است

معاون دبیر کل حزب الله لبنان در نشست مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت فلسطینیانی که هر روز در راه میهن خود مقاومت می کنند، باید مورد توجه کشورهای اسلامی قرار بگیرند.

 

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان صبح امروز در نشست مجمع جهانی بیداری اسلامی که در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد، گفت: وقتی کشورهای غربی اموال کشورهای عربی را به تاراج می‌برند، باج می گیرند و اعراب ظرفیت های کشورهای اسلامی را در نظر نمی‌گیرند، توطئه های دیگری در منطقه ازجمله سوریه شکل می گیرد تا محور مقاومت و فلسطین را تضعیف کند و فلسطینیان به همکاری با صهیونیست‌ها وادار می‌شوند؛ همکاری ای که خواسته آنها نیست.

 

وی افزود: فلسطینیانی که هر روز در راه میهن خود مقاومت می کنند، باید مورد توجه کشورهای اسلامی قرار بگیرند.
 
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه محور مقاومت به یک ضرورت تبدیل شده است و باید از آن حمایت شود، گفت: ما باید شرایط موفقیت دکترین مقاومت را فراهم کنیم. اعتقاد دارم بیداری اسلامی در راه پیشرفت روزانه قرار دارد ولی این محور چگونه پیش می‌رود? پیشرفت این محور به گونه ای است که برنامه‌های در حال توسعه استکبار جهانی را ناکام گذاشته است و ما در لبنان، سوریه، عراق، یمن و بحرین و در همه مناطق شاهد ایستادگی در برابر توطئه‌های آنها هستیم و این رزمندگان اسلام هستند که این پیروزی‌ها را رقم زدند.

 

 
نظرات کاربران