رژیم صهیونیستی در پوشش علمای دین در منطقه نفوذ می‌کند


حمیض با بیان اینکه امروز پروژه‌های رژیم صهیونیستی با چهره عربی اسراییلی وارد منطقه شده و در پوشش علمای دین نفوذ کرده‌اند، گفت: باید رابطه وهابیت و اندیشه‌های صهیونیستی را در منطقه آشکار کنیم.

به گزارش خبرنگار بیداری اسلامی ،«حمیض» از انصارالله یمن در دوازدهمین نشست اعضای شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی که صبح امروز (شنبه، ۲۵ آبان ماه) برگزار شد، گفت: من از یمن غریب و مجروح سلام می کنم، یمنی که کسی به او توجه نکرد اما در همین حال پرچمدار قرآن و اسلام است و راه قرآن را پیش گرفته تا با تمام مسلمانان ارتباط برقرار کند.

 

وی در خصوص برنامه های رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: تمام هدف اسراییل شکستن فلسطین است اما باید بدانیم که رژیم صهیونیستی بر اساس شرایط خاورمیانه نقشه های خود را تغییر می دهد و ما نیز باید به تناسب این نقشه ها رفتار کنیم.

 

حمیض اظهار کرد: رژیم صهیونیستی نمی تواند در برابر جنبش حماس و لبنان مقاومت کند و شکست خورده است و به همین دلیل جنگ را به عمق سوریه و لبنان کشانده اند.

 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی غده سرطانی در خاورمیانه است، خاطرنشان کرد: آنها به دنبال آن هستند تا جنبش مقاومت را از بین ببرند. جنگ یمن امروز جنگ صهیونیستی و همان جنگی است که در لبنان و لیبی ایجاد کردند. امروز پروژه های آنها با چهره عربی اسراییلی وارد منطقه شده است و در پوشش علمای دین نفوذ کرده اند.

 

این عضو انصارالله یمن کرد: ما باید تلاش کنیم رابطه وهابیت و اندیشه های صهیونیستی را در منطقه آشکار کنیم. پنج سال است در زیر باران جنگ و گلوله ایستادگی کردیم.

 

وی تاکید کرد: آنها به ما می گویند اگر می خواهید گرسنه نمانید، رابطه خود را با ایران قطع کنید. آنچه ما را با ایران ارتباط می دهد، هدف ما در مبارزه با استکبار جهانی است. امت اسلامی بهترین امتی هستند که به دنیا آمده اند. ما در برابر صهیونیست می ایستیم و از خط مقاومت حمایت می کنیم و نیازمند حمایت شما هستیم.

 

حمیض یادآور شد: امروز پروژه های صهیونیست و آمریکا در یمن شکست خورده است اما رژیم صهیونیستی در حال تحرکات جدید است
نظرات کاربران