حمایت اکثریت امریکایی ها از برکناری ترامپ

سی ‌ان ‌ان در آستانه آغاز به کار دادگاه استیضاح دونالد #ترامپ در سنا نتایج نظرسنجی را منتشر کرد که بر اساس آن ، 51 درصد آمریکایی‌ها خواهان آن هستند که سنا به برکناری ترامپ رای دهد. 45 درصد از شرکت ‌کنندگان در نظرسنجی نیز گفتند سنا باید از ترامپ حمایت کند و چهار درصد نیز اعلام کردند که نظری ندارند .


به گزارش سایت بیداری اسلامی همچنین سی ان ان  روز دوشنبه در گزارشی اعلام کرد ،  درحالی که تا آغاز جلسات محاکمه استیضاح دونالد ترامپ در روز سه شنبه فقط چند ساعت باقی مانده است، قوانین حاکم بر این جلسات همچنان برای اعضای کنگره مشخص و شفاف نیست و نمایندگان دموکرات در این زمینه فشارها به میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوریخواه مجلس سنا را افزایش داده اند.

 

جمهوریخواهان که تا کنون تلاش کرده اند جلوی رو شدن مدارک و شواهد جدید استیضاح را بگیرند اکنون  می کوشند مدت زمان برگزاری جلسات استیضاح را نیز کوتاه کنند.


چهار منبع مطلع اعلام کردند ، سران جمهوریخواه سنا قصد دارند به جای اختصاص 20 ساعت برای جلسه آغازین استیضاح و طرح کردن استدلال‌ها در 10 روز، نظیر استیضاح بیل #کلینتون رئیس جمهوری اسبق، دو جلسه 12 ساعته به هر دو طرف دموکرات و جمهوریخواه اختصاص دهند.

 

تمام
نظرات کاربران