انکار وجود رژیم صهیونیستی به عنوان یک کشور مصداق بارز یهودی ستیزی است!

امانوئل مکرون در حاشیه حضور در اراضی اشغالی ادعا کرد که انکار وجود رژیم صهیونیستی به عنوان یک کشور مصداق بارز یهودی ستیزی است!

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از القدس العربی، "امانوئل مکرون" رئیس جمهور فرانسه در حاشیه حضور در دیداری با سران رژیم اسرائیل در اراضی اشغالی ادعا کرد که انکار وجود رژیم صهیونیستی به عنوان یک کشور مصداق بارز یهودی ستیزی است!

 

وی درچارچوب دیدار خود با مسئولان صهیونیستی قدس اشغالی، بار دیگر با تکرار ادعاهای بی پایه و اساس مبنی بر تلاش تهران برای استفاده غیرانسانی و نادرست از انرژی هسته ای عنوان کرد که کشورش به جمهوری اسلامی ایران اجازه ساخت بمب هسته ای را نخواهد داد.

 

ادعاهای مانوئل مکرون رئیس جمهور بحران زده این سال های فرانسه در حالی مطرح می شود که وی به طور مستقیم با مسئولان رژیمی دیدار و مذاکره می کند که خود دارای تعداد بسیاری کلاهک های هسته ای (بیش از 100 کلاهک) است که وجود آن ها در منطقه یک تهدید تمام عیار برای کشورهای موجود در آن بشمار می آید.

 

علاوه براین ماکرون در گفتگویی با "رووین ریولین" رئیس رژیم صهیونیستی افزوده است: این مبحث نشان دهنده آن نیست که هیچ اختلافاتی با اسرائیل وجود ندارد اما فارغ از همه مشکلات باید اسرائیل به عنوان یک کشور نزد جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای مخالف پذیرفته شود.
نظرات کاربران