حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به غرب خانیونس

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته دو پایگاه مقاومت فسطین در شهر خانیونس درجنوب نوار غزه را مورد هدف قرار دادند. آنچه که در بیانیه ارتش اسرائیل به آن اشاره شد این است که این حملات در واکنش به پرتاب بالن های آتش زا از نوار غزه بسمت شهرک های اسرائیلی بوده است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته دو پایگاه مقاومت فسطین در شهر خانیونس درجنوب نوار غزه را مورد هدف قرار دادند. آنچه که در بیانیه ارتش اسرائیل به آن اشاره شد این است که این حملات در واکنش به پرتاب بالن های آتش زا از نوار غزه بسمت شهرک های اسرائیلی بوده است .

 

جنگندههای رژیم صهیونیستی عصر روز گذشته دو پایگاه مقاومت فسطین در شهر خانیونس درجنوب نوار غزه را مورد هدف قرار دادند. آنچه که در بیانیه ارتش اسرائیل به آن اشاره شد این است که این حملات در واکنش به پرتاب بالن های آتش زا از نوار غزه بسمت شهرک های اسرائیلی بوده است .

 

به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) بنقل از شبکه تلویزیونی الجزیره،این دو پایگاه مقاومت در غرب خانیونس دو بار متوالی هدف حمله جنگنده های صهیونیستی قرار گرفت.

براساس این گزارش ، همچنین یک پایگاه مقاومت در شرق خانیونیس با یک موشک هواپیمای شناسایی مورد هدف قرار گرفت.

 

ارتش اسرائیل مدعی شد که این دو پایگاه متعلق به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین و دارای پایگاه های تولید تجهیزات نظامی بوده است.

 

در بیانیه ارتش آمده است که این حمله جنگنده های اسرائیلی در واکنش به بالون های آتش زا ی مقاومت از سمت نوار غزه به شهرک های صهیونیستی انجام شده است.

 

 
نظرات کاربران