آینده اسرائیل بین بد و بدتر رقم خواهد خورد!؟

رئیس پیشین سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی هاآرتص آینده رژیم اش را تاریک و بی نتیجه دانست.

به گزارش سایت بیداری اسلامی  به نقل از هآارتض،"کارمی گیلون" رئیس پیشین «شین‌بت» (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی هاآرتص سناریوی آینده رژیم اش را تاریک و بی نتیجه دانست.

 

وی در این باره گفت: تروریست‌های یهودی دیگر در خفا کار نمی‌کنند و آینده اسرائیل، بد یا بسیار بد خواهد بود.

 

اگر اسرائیل طرح دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برای صلح خاورمیانه را اتخاذ کند با این کار افسار عقیده دینی راستگرای افراطی در اسرائیل را باز کرده و این موضوع منجر به آشوب خواهد شد.

معامله قرن در بهمن‌ماه گذشته ارائه شد. بر اساس نقشه‌ای که ترامپ منتشر کرده دولت (یا کشور) آینده فلسطین به شکل مجمع‌الجزایری است که پل‌ها و تونل‌ها آن را به هم وصل می‌کند. در این طرح دست رژیم صهیونیستی برای غصب اراضی فلسطینی‌ها و شهرک‌سازی باز گذاشته شده است 

 

کارمی گیلون در ادامه به بدترین اتفاقی که ممکن است این روزها رخ دهد اشاره کرد و گفت: بدترین سناریو در پی انتخابات اخیر در اسرائیل این است که نتانیاهو نخست‌وزیر و «بنی گانتز» رئیس ائتلاف آبی-سفید با یکدیگر تشکیل دولت وحدت بدهند.

وی پیش‌بینی کرد، تا چهل سال آینده آرامش در اراضی اشغالی وجود نخواهد داشت اما هر دولتی از راستگرا یا چپگرا که زمام امور را به دست بگیرد، تمام توان خود را برای پنهان کردن حقیقت انجام خواهد داد.
نظرات کاربران