جدیدترین موضع گیری خصمانه سفیر آمریکا در کویت علیه ایران

سفیر آمریکا در کویت در گفتگو با روزنامه کویتی الانباء به تکرار مواضع خصمانه مقامات واشنگتن علیه ایران پرداخت.

النا رومانوسکی سفیر آمریکا در کویت در گفتگو با روزنامه کویتی الانباء به تکرار مواضع خصمانه مقامات واشنگتن علیه ایران پرداخت.

وی مدعی شد: رفتارهای ایران موجب بی ثباتی در منطقه می شود و آمریکا به همراه متحدانش به مقابله با نقش مخرب ایران ادامه خواهد داد. نظام ایران در راستای خشونت به شکل مستقیم یا از طریق عوامل خود در بحرین، عراق، لبنان، سوریه، عربستان و یمن ادامه می دهد. ایران نظام اسد را متحد اصلی خود می بیند.

رومانوسکی همچنین اعلام کرد که کشورش با تشدید درگیری ها و نیز دخالت نظامی در لیبی مخالف و خواستار برقراری آتش بس فوری و بازگشت به مذاکرات سیاسی تحت نظارت سازمان ملل است.

وی گفت: فلسطینی ها و اسرائیلی ها توان نشستن دور میز مذاکرات را ندارند.
مطالب مرتبط

چگونه قرار داد با چین فشار را از جمهوری اسلامی برمی دارد؟

چگونه قرار داد با چین فشار را از جمهوری اسلامی برمی دارد؟

برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های مشترک ایران و چین (قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین یا سند راهبردی ۲۵ ساله ایران-چین) یک توافقنامه راهبردی میان نظام جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین است که طبق آن بناست چینی‌ها در صنعت نفت ایران، شرکت ملی صادرات گاز ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ...

|

استراتژی جدید انصارالله گسترش دایره اهداف در خارج از مرزهای یمن است

استراتژی جدید انصارالله گسترش دایره اهداف در خارج از مرزهای یمن است

کارشناس تحولات حوزه خلیج فارس با اشاره به حملات موشکی و پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به عمق خاک عربستان معتقد‌ است نقطه عطفی در برخورد با متجاوزان سعودی و اماراتی اتفاق می‌افتد و تحولات از مرزهای یمن و کشورهای مجاور آن فراتر رفته‌ است.

|

دمشق: تروریست‌های تحت حمایت غرب، از سلاح شیمیایی استفاده می‌کنند

دمشق: تروریست‌های تحت حمایت غرب، از سلاح شیمیایی استفاده می‌کنند

وزارت خارجه سوریه ضمن محکوم کردن تصمیم سازمان منع گسترش تسلیحاتی شیمیایی تأکید کرد، هر بار ارتش سوریه در مبارزه با تروریسم، به دستاوردی دست می‌یابد، تروریست‌ها با دستور حامیان خود دست به استفاده از سلاح شیمیایی می‌زنند.

|

نظرات کاربران