در حال بارگذاری ...

خواب دشمنان برای تجزیه منطقه تعبیر نخواهد شد

از دولت و ملت سوریه به خاطر نبرد در خط مقدم مبارزه با استعمار و جبهه صهیونیستی و ارتجاع منطقه تشکر می کنیم. سوریه در حال مبارزه با اسرائیل، آمریکا و عربستان است.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به انگیزه اساسی غرب برای تامین امنیت آمریکا گفت: غرب تلاش می کند با  طرح تجزیه منطقه برای اسرائیل امنیت به وجود بیاورد ولی این خواب و توهم آنها تعبیر نخواهد شد.
 به گزارش خبرنگار سایت بیداری اسلامی ، دکتر علی اکبر ولایتی  امروز در دیدار با فیصل المقداد قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه با قدردانی از مقاومت ملت و دولت سوریه افزود :‌ از دولت و ملت سوریه به خاطر نبرد در خط مقدم مبارزه با استعمار و جبهه صهیونیستی و ارتجاع منطقه تشکر می کنیم. سوریه در حال مبارزه با اسرائیل، آمریکا و عربستانی است که توطئه مشترکی را برای کل منطقه تدارک دیده اند.
 وی افزود: این توطئه تنها به عراق و سوریه محدود نمی شود بلکه هدف اینها تمام منطقه را در بر می گیرد  و سوریه در نوک پیکان مقاومت قرار دارد، بنابراین وظیفه همه ما است که از سوریه پشتیبانی کنیم و این پشتیبانی به معنای حمایت از همه منطقه ، عراق، یمن و دیگر کشورها است.
 مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با بیان اینکه پیروزی هایی که دولت و ملت سوریه تاکنون به دست آورده اند، سبب از دست دادن روحیه تروریست ها شده است، افزود: امروز این ضعف روحیه را در حلب، رقه و دیرالزور شاهد بودیم.
 
پیروزی سوری ها شگفت آور است
 ولایتی تاکید کرد: پیروزی شما سوری ها برای دوستان شگفت آور و برای دشمنانتان شوک‌آور بوده است.
 وی گفت : ما مطمئنیم که آمریکایی ها در طرح خود برای منطقه موفق نخواهند شد، بویژه اینکه موصل در آستانه بازپس‌گیری است و نیروهای عراقی در آستانه پیروزی در عملیات آزادسازی موصل هستند.
 ولایتی ادامه داد : به همین دلیل آمریکایی ها در این طرح که می خواهند تروریست ها را از موصل به سوریه منتقل کنند، موفق نخواهند شد؛ چراکه اگر به سوریه بیاورند با نیروهای با روحیه سوری مواجه خواهند شد و اگر در موصل عراق بمانند، با نیروهای حشدالشعبی روبرو می شوند.
 رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد : هدف دشمنان مشترک ما و شما تجزیه عراق و سوریه است؛ زیرا اگر این دو کشور به کشورهای کوچک تقسیم شوند، آنها می توانند تسلط پیدا کنند و دیگر این مقاومت جانانه‌ای که امروز وجود دارد، وجود نخواهد داشت و به تعبیر خودشان می خواهند با این طرح برای اسرائیل امنیت به وجود بیاورند ولی این خواب و توهم آنها تعبیر نخواهد شد.
 
نظرات کاربران