ترند شدن هشتگ «السیدان_العلیان_رمز_کرامتنا» در توئیتر عراق

کاربران عراقی در توئیتر با انتشار تصاویری از مقام معظم رهبری و آیت الله سیستانی در کنار یکدیگر بر حمایت از مراجع عظام و مخالفت با آمریکا تاکید کردند.

کاربران عراقی در توئیتر با انتشار تصاویری از حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و آیت الله سید علی سیستانی مرجعیت عالیقدر تشیع، بر حمایت از مراجع عظام و مخالفت با فتنه انگیزی آمریکا تاکید کردند.

یک کاربر در توئیت خود نوشت: جایی برای سکوت و بی طرفی نیست. ما برای مراجع و رهبران خود جان می‌دهیم و آنها را رها نخواهیم کرد.

یک کاربر دیگر با ذکر آیه «انما یخشی الله من عباده العلماء»، نوشت: آنها همواره به شکل مستقیم یا غیرمستقیم و از طریق ایادی و برخی افراد ساده لوح و نادان در صدد خدشه به دین، رهبران و علمای ما بوده اند. آمریکا خواهان ایجاد هرج و مرج و کشاندن عراق به سمت جنگ داخلی است و این هدف اصلی آن است، آیا کسی هست که پند گیرد؟
مطالب مرتبط

آنسوی ماجرای ترور مغز متفکر صنعت هسته‌ای ایران

آنسوی ماجرای ترور مغز متفکر صنعت هسته‌ای ایران

ترامپ که رقابت انتخاباتی را به دموکرات‌ها وانهاده، خود را بازنده قماری می‌بیند که به آن دست زد. این قماری بود که فضای سیاه تبلیغاتی بین المللی علیه پیشرفت‌های هسته‌ای ایران را کاملاً شکست و دیدگاه تهران در مورد غیرقابل اعتماد بودن غرب برای تأمین سوخت و سایر نیازمندی‌هایی ...

|

نظرات کاربران