گروه‌های سیاسی به مسئولیت خود در تکمیل قانون انتخابات عمل کنند

رئیس پارلمان عراق در سخنانی با تأکید بر لزوم تصویب قانون انتخابات تأکید کرد که گروه های سیاسی در این کشور باید به مسئولیت خود در تکمیل این قانون عمل کنند.

«محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق جدیدترین مواضع خود در خصوص قانون انتخابات در این کشور را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: گروه‌های سیاسی در عراق باید به مسئولیت خود در قبال تکمیل قانون انتخابات عمل کنند.

رئیس پارلمان عراق از رهبران گروه‌های سیاسی دعوت کرد تا روز شنبه با حضور در پارلمان، در جلسه‌ای که به بررسی و تدوین قانون انتخابات اختصاص داده شده، شرکت کنند.

مسأله تکمیل قانون انتخابات در عراق به یک چالش تبدیل شده است و علیرغم تعیین زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام، نمایندگان عراقی هنوز قانون انتخابات را تکمیل و تصویب نکرده‌اند.
مطالب مرتبط

ولایتی: مردم بزرگ عراق با همبستگی عمیق ملی از یکپارچگی عراق دفاع و دشمنان را مایوس خواهند کرد

ولایتی: مردم بزرگ عراق با همبستگی عمیق ملی از یکپارچگی عراق دفاع و دشمنان را مایوس خواهند کرد

دکتر ولایتی در دیدار با دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق تاکید کردمردم بزرگ عراق با همبستگی عمیق ملی از یکپارچگی عراق دفاع و دشمنان را مایوس خواهند کرددکتر ولایتی روز سه شنبه ۶ مهرماه با شیخ ...

|

بازگشت بی‌دردسر عراقی‌ها به خیابان در اولین سالگرد اعتراضات اکتبر

بازگشت بی‌دردسر عراقی‌ها به خیابان در اولین سالگرد اعتراضات اکتبر

اعتراضات جدید شهروندان عراقی که به مناسبت اولین سالگرد اعتراضات 2019 است را می‌توان گرانیگاهی مهم برای فهم تحولات سیاسی جدید در کشور عراق مورد ارزیابی قرار داد؛ زیرا از یک سو، این رخداد نشان داد که زمینه‌های اعتراضات در کشور عراق همچنان وجود دارد و از سوی دیگر، دولت در زمینه ...

|

نظرات کاربران