ابو مجاهد: مقاومت فلسطین بینی صهیونیست‌ها را به خاک مالیده است

یکی از فرماندهان مقاومت در فلسطین تاکید کرد مقاومت با وجود امکانات محدودی که دارد، در برابر توطئه‌ها ایستاده و توانسته است بینی صهیونیست‌ها را به خاک بمالد.

ابومجاهد در نشست تکمیلی و مجازی شورای عالی بیداری اسلامی که با حضور علی اکبر ولایتی و اعضای شورای عالی به صورت برخط امروز سه شنبه 8 مهرماه در محل خبرگزاری تسنیم برگزار شد، با درود به شهید حاج قاسم سلیمانی شهید راه قدس و ابومهدی المهندس و همه شهدای مقاومت گفت : از فلسطین مقاومت صحبت می‌کنم که در برابر تمام توطئه‌ها ایستاده است و توطئه‌هایی بی‌شماری ما را هدف قرار داده است.

 

وی خاطر نشان کرد : در برابر دو روند و دو محور قرار داریم، یکی روند  عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی که شامل عادی‌سازی در زمینه‌های سیاسی، امنیتی، نظامی و فرهنگی می‌شود و این خیانت به فلسطین است.

بیشتر بخوانید
ابومجاهد گفت : محور دوم، مقاومت است که از داخل فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت و از آرمانهای فلسطین دفاع می‌کنیم.

وی خاطر نشان کرد : عادی‌سازی روابط نمایشنامه‌ای  است که توسط نتانیاهو و ترامپ طراحی شده و عربستان و  امارات در کنار آنها  ایستاده‌اند.

این فرمانده مقاومت تاکید کرد :ما همچنان به گزینه مقاومت و آرمانهای ملت فلسطین پایبند هستیم و آزادی فلسطین تنها از راه مقاومت امکان خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد : مقاومت سبب وحشت صهیونیست‌ها شده و ما توانسته‌ایم بینی صهیونیست‌ها را به خاک بمالیم.

این فرمانده مقاومت گفت : امت اسلام باید از فلسطین در برابر این توطئه‌ها حمایت کند، مقاومت در فلسطین امکانات محدودی دارد و با این وجود در برابر زرادخانه مجهز رژیم صهیونیستی ایستاده است.

وی با اشاره به حمایت‌های اصولی حمایت جمهوری اسلامی ایران و حزب الله از ملت و مقاومت فلسطین گفت تکیه ما به خداوند  است و با مقاومت در برابر توطئه‌ها از جمله توطئه معامله قرن ایستاده‌ ایم و با تمام  امکانات نقشه دشمنان را نقش بر آب خواهیم کرد.
 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران