حساب و کتابهای ترامپ و نتانیاهو در قبال ایران غلط از آب درآمد

یک وزیر سابق صهیونیست به قدرت ایران در برابر آمریکا و تسلیم نشدن در برابر این کشور اذعان کرد.

«یوسی بیلین» وزیر سابق دادگستری رژیم صهیونیستی اذعان کرد که خروج آمریکا از برجام باعث به زانو درآمدن ایران و تسلیم شدن این کشور نشده است.

بیلین افزود: خروج آمریکا از برجام بنا به توصیه بدی بود که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل آن را به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ارائه داد.

این وزیر سابق صهیونیست ادامه داد: حساب و کتابهای ترامپ و نتانیاهو در قبال ایران غلط از آب درآمد چرا که آنها فکر می کردند اگر آمریکا از برجام خارج شود و تحریم ها علیه ایران بازگردد این کشور تسلیم شده و خواهان برگزاری دور جدیدی از مذاکرات می شود.

وی افزود: اما ایران تسلیم نشد و موفق شد با وجود این تصمیم آمریکا، در توافقنامه هسته ای باقی بماند. هیچکدام از کشورهای اروپایی، اقدام مشابه ترامپ را انجام ندادند. منطقی است که جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات اقدام ریشه ای در این خصوص انجام دهد و چه بسا آمریکا به توافق هسته ای بازگردد.

این وزیر صهیونیست در ادامه گفت: با وجود رئیس جمهوری مانند ترامپ، اسرائیل باید هزینه توصیه های نادرست نتانیاهو را بدهد.
مطالب مرتبط

طرابلس در انتظار فرزند ارشد قذافی!

طرابلس در انتظار فرزند ارشد قذافی!

تحولات اخیر لیبی به گونه‌ای رقم خورده است که احتمال بازگشت سیف الاسلام پسر معمر قذافی به عرصه‌ی سیاسی این کشور، بیش از هر زمان بالا رفته است.

|

انتقال تروریست از سوریه به آذربایجان توسط اردوغان!!

انتقال تروریست از سوریه به آذربایجان توسط اردوغان!!

همزمان با عملیات نظامی آذربایجان در منطقه ناگورنو-قاراباغ نقش نیروهای ارتش ترکیه و پاکستان در کنار مزدوران سوریه ای آشکار شده است تا جایی که این موضوع در حال تبدیل شدن به یک جنگ تمام عیار در منطقه است.

|

نظرات کاربران