هوشیار زیباری: من علیه حشد شعبی موضع گیری نکرده‌ام

وزیر خارجه اسبق عراق که با اظهارت اخیر خود علیه حشد شعبی خبرساز شده است، در مصاحبه ای از سخنان خود عقب نشینی کرده و دیگران را به سوء برداشت از سخنانش متهم کرد.

هوشیار زیباری وزیر خارجه اسبق عراق که با اظهارت اخیر  خود علیه حشد شعبی خبرساز شده است، در مصاحبه ای از سخنان خود عقب نشینی کرده و دیگران را به سوء برداشت از سخنانش متهم کرد. 

وی افزود: من علیه حشد شعبی هجمه ای نکرده ام. از قول من سخنانی گفته شد که من نگفته بودم.

 زیباری تاکید کرد: در جریان گفتگویی که با شبکه الحره داشتم به من خیانت شد.

وی گفت: حشد شعبی نیرویی مبارز و مجاهد است و کسی نمی تواند نسبت به فداکاری های آن بی احترامی کند. ما با رهبران حشد شعبی و نیروهای مبارز آن پیوندهای تاریخی داریم. حشد شعبی یک نهاد قانونی است و تلاش های آن در محقق شدن پیروزی بر داعش غیر قابل انکار است. 

گفتنی است که هوشیار زیباری قبلا اظهاراتی علیه حشد شعبی بر زبان آورده بود که خشم عراقیها را به دنبال داشت و آنها امروز ضمن تجمع در مقابل حزب دموکرات کردستان عراق در بغداد، مراتب اعتراض خود را اعلام کرده و وارد این دفتر شده بودند.
مطالب مرتبط

اهداف سفر الکاظمی به قاره سبز

اهداف سفر الکاظمی به قاره سبز

«علی فاهم» تحلیلگر سیاسی عراقی اعلام کرد که نخست وزیر این کشور از طریق سفر به کشورهای اروپایی به دنبال بهبود اوضاع اقتصادی عراق و به صورت کلی حرکت به سمت اتحادیه اروپا است.

|

منبع مطلع: آمریکا به دنبال تجزیه عراق است

منبع مطلع: آمریکا به دنبال تجزیه عراق است

با بررسی عملکرد آمریکا در عراق و سوریه به راحتی می‌توان استنباط کرد که طرح تجزیه عراق و یا سوریه و حتی دیگر کشورهای منطقه دیدگاه ثابت مقامات آمریکایی از هر دو حزب سیاسی این کشور است.

|

نظرات کاربران