امنیت مرزها مدیون معادلات مقاومت است

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که امنیت مرزهای لبنان به دلیل معادلات ارتش، ملت و مقاومت است.

سید حسن نصرالله در ابتدای سخنان خود گفت : ما به جانبازان خود افتخار می‌کنیم و بسیاری از شهدای ما همچون شهید مصطفی بدرالدین پیش از شهادت جانباز بودند.
  به گزارش سایت بیداری اسلامی ،  سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت روز جانباز از دقایقی پیش آغاز شد.
   سید حسن نصرالله در ابتدای سخنان خود گفت : ما به جانبازان خود افتخار می‌کنیم و بسیاری از شهدای ما همچون شهید مصطفی بدرالدین پیش از شهادت جانباز بودند.
   سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود مناسبات ماه شعبان را به مسلمانان جهان تبریک و تهنئت گفت و سپس از صبر و ایستادگی جانبازان راه مقاومت و تحمل مسئولیت های سنگین آنها تمجید کرد.
   دبیرکل حزب الله افزود: بسیاری از جانبازان به میادین جهاد بازگشتند تا اینکه به شهادت رسیدند. ما هم باید راه جانبازان را ادامه دهیم و مسئولیت های سنگینی آنها را بر عهده بگیریم.
   وی گفت : فدارکاری های جانبازان به هدر نرفت، بلکه موجب دستاوردهایی برای وطن و امت شد و به برکت ایثارگری های آنها است که مرزهای لبنانی سوری شاهد تحولی اساسی و خیلی مهم است.
   نصرالله تاکید کرد که امروز مرزهای لبنانی به استثنای منطقه جرود عرسال پس از اخراج عناصر مسلح سوری، امن است و جرود عرسال هم در مرحله آینده باید به منطقه امنی تبدیل شود. 
   دبیرکل حزب الله لبنان تاکید  کرد که امنیت مرزهای لبنان به دلیل معادلات ارتش، ملت و مقاومت است.
   وی در ادامه سخنرانی خود روز کارگر را به همه کارگران تبریک گفت و تاکید کرد که مشکل بیکاری از مهمترین و خطرناکترین مشکلاتی است که کشور لبنان با آن مواجه است. وی از دولت لبنان خواست تا این مشکل را رفع کند.
 نصرالله در ادامه به انتخابات لبنان اشاره کرد و گفت: قانون انتخابات مساله بسیار حساسی است و بسیاری با این قانون به عنوان مساله مرگ و زندگی برخورد می کنند.
   وی گفت: اتهامات مطرح شده علیه حزب الله در خصوص مخالفت آن با انتخاب نمایندگان مسیحیان و آرای آنها بی پایه و اساس است. ما با قانون ارتودوکسی که به نمایندگان مسیحی اجازه تصدی یک سوم کرسی پارلمان را می دهد، موافقت کردیم.
   دبیرکل حزب  الله لبنان افزود: ما به قانون انتخابات از زاویه ملی می نگریم.
نظرات کاربران