در حال بارگذاری ...

اختتامیه نهمین اجلاس رادیو وتلویزیون های اسلامی در مشهد+ عکس

آیین اختتامیه نهمین دوره اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی عصر امروز با حضور شخصیت های برجسته کشوری و چهره های رسانه ای بین المللی در مرکز صداوسیمای خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش سایت بیداری اسلامی از مشهد مقدس مراسم اختتامیه نهمین دوره مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی عصر امروز با حضور شخصیت های برجسته کشوری و چهره های رسانه ای بین المللی در تالار صبای مرکز صداوسیمای خراسان رضوی برگزار شد.

در این همایش که با حضور بیش از 200 رسانه برتر داخلی و خارجی در مدت سه روز و در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد، جدیدترین و برترین تولیدات رادیویی و تلویزیونی با محوریت موضوعی مقاومت و وحدت اسلامی ارائه شد. همچنین تجلیل از خانواده شهدای رسانه، تجلیل از خبرنگاران ایثارگر جبهه مقاومت، معرفی برترین آثار هفتمین جشنواره فیلم اتحاد و تقدیر از مقام شامخ شهید محسن خزایی، خبرنگار شهید واحد مرکزی خبر از بخش های مختلف آیین اختتامیه این اجلاس بود و حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیز از سخنرانان ویژه این مراسم بودند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در این مراسم گفت: امیدوارم این اجلاس به برکت نام امام رضا (ع) منشا برکات برای رسانه ها در جهان اسلام و دیگر رسانه های مستقل جهان شده و همچنین منشا امیدبخشی امت اسلامی باشد.تولیت آستان قدس رضوی افزود:  اصحاب رسانه باید زیبایی های خداپرستی و وحدت و نیز زشتی تفرقه و جدایی را بازتاب دهند.

حجت الاسلام علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی گفت:  اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی 10 ساله شد.

وی در ادامه افزود: ما در گذشته تنها شنونده بودیم و مسیر دریافت اطلاعات ما یکطرفه بود.

حجت الاسلام کریمیان ادامه داد: ۱۲سال پیش در فضای ماهواره ای دنیا امکان نداشت شبکه ای پاک برای خانواده ها وجود داشته باشد اما امروز صدها رسانه وجود دارد و امروز ما تنها شنونده نیستیم.

شایان ذکر است در این مراسم از شبکه های تلویزیونی نجبا، آفاق، الاتجاه، تلویزیون کربلا و العالم تقدیر به عمل آمد. همچنین جانبازان رسانه ای نیز تقدیر شدند.

بر اساس این گزارش همه نمایندگان حاضر رسانه های شرکت کننده در نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون های اسلامی در سالن به احترام جانبازان رسانه ای محور مقاومت ایستادند و کلیپ مربوط به شهدای رسانه محور مقاومت پخش شد و از خانواده برخی از شهدای رسانه محور مقاومت که در سوریه و عراق به شهادت رسیدند تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در مراسم اختتامیه نهمین دوره از اجلاس مجمع عمومی رادیو و تلویزیون های اسلامی، آیت الله موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، دکتر عبدالعلی علی عسگری، رییس سازمان صداوسیما، حجت الاسلام والمسلمین سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام علی کریمیان، دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی و شخصیت های کشوری و استانی متعددی حضور به هم رساندند.

 

 

 
نظرات کاربران