بدون کمک ایران ،پیروزی در موصل امکان نداشت

«ابومهدی مهندس» معاون فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق «حشد الشعبی» در نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با اشاره به دستاوردهای میدانی حشدشعبی درعراق گفت اگر کمک ایران و نیروهای مقاومت نبود ما هرگز امروز نمی توانستیم موصل را آزاد کنیم.

 «ابومهدی مهندس» معاون فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق «حشد الشعبی» در   نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با اشاره به دستاوردهای میدانی حشدشعبی درعراق  گفت اگر کمک ایران و نیروهای مقاومت نبود ما هرگز امروز نمی توانستیم موصل را آزاد کنیم.
 وی همچنین به اهمیت آگاهی افکار عمومی عراق در برخورد با فتنه داعش اشاره کرد .
   وی با اشاره به نقش آمریکا در تحولات منطقه عراق گفت آمریکا خواهان بازگشت دوباره به عراق است  و تلاش می کند تا مرزهای اردن عراق را در کنترل بگیرند.
 ابومهدی مهندس تاکید کرد: آمریکا تلاش می کند تا از تسلط حشدشعبی براین مناطق جلوگیری کند. ما مسیر بغداد دمشق را بازکردیم و برای تامین امنیت آن نیز تلاش می کنیم.
 وی تاکید کرد: آمریکا برای کاهش قدرت و ایستادگی حشدشعبی تلاش می کند. حمله شدید تبلیغاتی و روانی علیه حشدشعبی نیز از برنامه های آنها بود. با این وجود اما حتی یک مورد از آنان در موصل برای اتهام زنی پیدا نکردند.
نظرات کاربران