جضور محور مقاومت در عرصه رسانه ای باید تقویت شود

 «ابراهیم فرحات» مدیر شبکه تلویزیونی المنار لبنان گفت باید برای مقابله با رسانه های صهیونیستی و نیز فاش کردن توطئه مدیریت رسانه ای آنها حضور بیشتری در رسانه ها داشته باشیم.
    «ابراهیم فرحات» مدیر شبکه تلویزیونی المنار لبنان در حاشیه نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون های اسلامی گفت: باید برای مقابله با رسانه های صهیونیستی و نیز فاش کردن توطعه مدیریت رسانه ای آنها حضور بیشتری در رسانه ها داشته باشیم.
 وی در ادامه افزود: باید سازمان رسانه ای فلسطینی و نیز خبرگزاری فلسطین داشته باشیم که مفاهیم رویدادهای واقعی فلسطین را به غربی ها بشناساند.
 مدیر شبکه المنار لبنان همچنین گفت: رسانه های فلسطینی باید روی موضوع کودکان فلسطین تمرکز و تاکید داشته باشند.
    وی در پایان گفت: من معتقد به تعامل مشترک با رسانه های مستقل غرب هستم.
 
 
 
گفتنی است اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی تنها مجموعه‌ای است که در عرصه جهانی از جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت و اندیشه انقلاب اسلامی دفاع می‌کند. بر همین اساس، نهمین اجلاس مجمع عمومی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در مشهد مقدس و با حضور ۲۳۰ شبکه از ۳۶ کشور جهان در حال برگزاری است.
 
 
 
همچنین در کنار مجمع عمومی برپایی هفتمین بازار فیلم اسلامی، ششمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری رسانه ای، دومین نشست فعالان ‌فضای مجازی و هفتمین دوره جشنواره اتحاد جزو برنامه‌های اصلی نهمین اجلاس هستند.
نظرات کاربران