تغییر اولویتها و مفاهیم و انحراف از مسئله اصلی جهان اسلام

متاسفانه دشمنان منطقه دشمن جدیدی بجای اسراییل ایجاد کردند و تلاش شد تا ایران را جایگزین رژیم صهیونیستی کنند. تا شرایط برای عادی سازی کامل روابط با دشمن صهیونیستی فراهم شود.

«انور ابوطه» با اشاره به اینکه متاسفانه دشمنان منطقه دشمن جدیدی بجای اسراییل ایجاد کردند گفت تلاش شد تا ایران را جایگزین رژیم صهیونیستی کنند. تا شرایط برای عادی سازی کامل روابط با دشمن صهیونیستی فراهم شود.
    «انور ابوطه» مدیر شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم درنهمین اجلاس رادیو و تلویزیون های اسلامی  گفت: بعد از انقلاب های عربی در منطقه شرایط جدیدی ایجاد شد که موضوع فلسطین دیگر در اولویت اصلی جهان اسلام قرار نگرفت درحالی که پیش از آن حداقل در ظاهر موضوع اصلی مسلمین فلسطین بود.
    مدیر شبکه فلسطین الیوم در ادامه با توجه به اینکه تغییر اولویتها و مفاهیم و انحراف از مسئله اصلی جهان اسلام در دستور کار آنها قرار گرفت افزود: متاسفانه دشمنان منطقه دشمن جدیدی بجای اسراییل ایجاد کردند و تلاش شد تا ایران را جایگزین رژیم صهیونیستی کنند. تا شرایط برای عادی سازی کامل روابط با دشمن صهیونیستی فراهم شود.
    وی در پایان گفت: دشمنان منطقه باید بدانند تا زمانی که شرافتمندانی مانند ایران هستند آنها درتوطئه های خود موفق نخواهند شد.
 
 
 
گفتنی است اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی تنها مجموعه‌ای است که در عرصه جهانی از جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت و اندیشه انقلاب اسلامی دفاع می‌کند. بر همین اساس، نهمین اجلاس مجمع عمومی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در مشهد مقدس و با حضور ۲۳۰ شبکه از ۳۶ کشور جهان در حال برگزاری است.
 
 
 
همچنین در کنار مجمع عمومی برپایی هفتمین بازار فیلم اسلامی، ششمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری رسانه ای، دومین نشست فعالان ‌فضای مجازی و هفتمین دوره جشنواره اتحاد جزو برنامه‌های اصلی نهمین اجلاس هستند.
نظرات کاربران