در حال بارگذاری ...

رهبر انقلاب اسلامی ایران همواره بر ادامه مبارزه با اسرائیل تاکید داشته اند

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی: رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران همواره بر استمرار مبارزه با صهیونیسم تاکید داشته اند و جمهوری اسلامی ایران تا آنجایی که توان داشته به فلسطین کمک کرده است.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی: رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران همواره بر استمرار مبارزه با صهیونیسم تاکید داشته اند و جمهوری اسلامی ایران تا آنجایی که توان داشته به فلسطین کمک کرده است.
   
به گزارش سایت بیداری اسلامی «علی اکبر ولایتی» دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با هیئتی از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عصر امروز در محل هتل انقلاب تهران دیدار و گفتگو کرد.   
 بر اساس این گزارش در ابتدای این دیدار «عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: ما از حضور در ایران خرسند هستیم و از اینکه توانستیم در مراسم تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت کنیم خوشحالیم.
 عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در ادامه افزود: شرکت ما در این مراسم به معنای قدردانی مقاومت اسلامی فلسطین از جمهوری اسلامی ایران است.
    در ادامه این دیدار «علی اکبر ولایتی» دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: ما به شما (حماس) بابت پیروزی قاطع در انتخابات اخیر در فلسطین تبریک می گوییم. موضع جمهوری اسلامی ایران از زمان شکل گیری نهضت (انقلاب ایران) توسط حضرت امام خمینی (ره) این بود که کل منطقه را نسبت به خطر اسرائیل آگاه کنیم.
 دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در ادامه افزود: بعد از انقلاب اسلامی سفارت رژیم صهیونیستی در تهران تعطیل و کلید آن تحویل نمایندگان فلسطینی شد.
    وی ادامه داد: رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران همواره برادامه مبارزه با صهیونسم تاکید داشته اند و جمهوری اسلامی ایران تا آنجایی که توان داشته به فلسطینی ها کمک کرده است.
  ولایتی تاکید کرد: ما از مواضع آقای هنیه حمایت می کنیم. ایشان در طول مبارزه صداقت خود را نشان داده است. ایشان (اسماعیل هنیه) در خط مقدم غره در مبارزه با صهیونیست ها بوده و مورد حمایت ما است.
گفتنی است در این دیدار «اسامه حمدان» مسئول روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز حضور داشت.
نظرات کاربران