مسئول روابط بین الملل جنبش حماس : روابط ایران و حماس در بهترین سطح خود رسیده است

مسئول روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس گفت : هیات حماس طی این سفر دیدارهای متعددی با مسئولان جمهوری اسلامی ایران داشته که طی این دیدارها بر ضرورت تقویت روابط میان تهران ومقاومت فلسطین تاکید کرد.

مسئول روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس گفت : هیات حماس در این سفر دیدارهایی با مقامهای جمهوری اسلامی ایران داشته که در این دیدارها بر ضرورت تقویت روابط میان تهران ومقاومت فلسطین تاکید کرد.
 «اسامه حمدان» مسئول روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در گفتگو با خبرنگار بیداری اسلامی درباره اهداف سفر هیات حماس به ایران گفت: سفر هیات حماس به تهران برای شرکت در  مراسم تحلیف حسن روحانی انجام شد که از سویی بر روابط عالی تهران و مقاومت اسلامی نیز تاکید دارد.
 وی افزود: سفر هیئت حماس به تهران و شرکت در این مراسم تاکیدی بر استحکام روابط میان حماس و ایران است.
   وی افزود: هیات حماس در این سفر دیدارهایی با مقامهای جمهوری اسلامی ایران داشته که در این دیدارها بر ضرورت تقویت روابط میان تهران ومقاومت فلسطین تاکید کرد.
   وی در قسمت دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اسماعیل هنیه خود تمایل داشت به ایران سفر کند اما باتوجه به عدم اغاز سفر خارجی وی، این سفر به اینده موکول شد.
   وی درخصوص اهداف هیات حماس از دیدار با دکتر ولایتی گفت: هیات حماس با دکتر ولایتی درباره راهکارهای تقویت روابط دو طرف گفتگو خواهد کرد.
نظرات کاربران