دکتر ولایتی درگذشت استاد انیس نقاش را تسلیت گفت

دکتر ولایتی درگذشت استاد "انیس نقاش" تحلیلگر برجسته لبنانی و مجاهد و مبارز عرصه مقاومت را تسلیت گفت.

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی با تجلیل از تلاش ها و اندیشه های ارزشمند این شخصیت برجسته گفت: استاد انیس نقاش با درک دقیق شرایط و شناسایی و معرفی توطئه های دشمنان به ویژه با مجاهدت و مبارزه فکری، فرهنگی و رسانه ای نقش بسیار مهمی را در جبهه مقاومت ایفا نمود و با علاقه مندی به انقلاب اسلامی، اندیشه های رهبر کبیر انقلاب  و آرمان های حرکت و نهضت اسلامی، در مسیر دفاع از آرمان های ملت مظلوم فلسطین و منطقه گام برداشت و همواره جایگاه ماندگاری از فداکاری ها و نقش آفرینی های این مبارز خستگی ناپذیر ثبت و ضبط خواهد ماند.
دکتر ولایتی تصریح کرد: استاد انیس نقاش در دوران انقلاب اسلامی و پس از پیروزی انقلاب ،همواره منادی حقانیت مردم ایران بود و در این جهت تلاش های مستمر و بی نظیری داشته است و ملت بزرگ ایران قدرشناس این شخصیت بزرگ خواهند بود.
وی در پایان این ضایعه تاسف بار و درگذشت استاد انیس نقاش را به علاقه مندان، شاگردان، همراهان او در جبهه مقاومت و خانواده وی تسلیت گفت و بر ادامه راه این استاد برجسته در عرصه قلم و رسانه تاکید کرد.
علی اکبر ولایتی
مطالب مرتبط

اهداف دوگانه اسرائیل از خرابکاری نطنز

اهداف دوگانه اسرائیل از خرابکاری نطنز

رئیس انجمن کنترل سلاح آمریکا می‌گوید برای توقف اقدامات خرابکارانه رژیم صهیونیستی جامعه جهانی باید حمله به تاسیسات هسته‌ای و ترور دانشمندان را به عنوان تهدیدی علیه امنیت جهانی قلمداد کند.

|

نظرات کاربران